önemli bir konu

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar; herkes bir hevesle burada bir kaç resim paylaşıp define altın - gümüş yada değerli birşeyler bulabilme derdinde...kısacası kolay yoldan zengin olma hayalleri. Bizim buradaki amaçlarımızdan en büyüğü yardımcı olmak ama neye bu bölgede bir şey var mı yok mu olayına. Şimdi bu sitede özellikle vurguladığımız lütfen izinli kazı yapınız.Bulunanların da lütfen müzeye veriniz.. Biliyoruz ki müzeler fazla bir para vermiyor. Aza yetinmeyen çoğuda kaybeder.. bunu lütfen unutmayın... Sizden ricam en büyük öncelik.. olarak aşağıdakilere dikkat ediniz.. Hakkımızda her zaman dediğim hayırlısı...

1- Önce kendi güvenliğinizi alınız.
2- Çevre güvenliğini alınız...
3- BU İŞLERDE KİMSEYE GÜVENMEYİNİZ....

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yüzde yüz uyulması gerekenleri söylemişsin ustam. uyarını herkesin dikkate almasını temenni ediyorum. Allah razı olsun senden.

kabakburgiba

Operatör
tatar26 ustam ben bu kurallara uymadım. 56 gün istirahat ettik.haaa güneş güzel yerden doğuyor.güzel güzel.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
tatar26 eyvallah ustam..zaten ustam çok paraya verecekler diye eldekini ya kaptırıyorlar yada çakalları zengin ediyorlar..az olsun cebinde olsun.sağlıkla olsun huzurlu olsun...Allaha emanet olasın ustam..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@tatar26 eyvallah ustam..zaten ustam çok paraya verecekler diye eldekini ya kaptırıyorlar yada çakalları zengin ediyorlar..az olsun cebinde olsun.sağlıkla olsun huzurlu olsun...Allaha emanet olasın ustam..
sağlığı kaybettin mi elinde paranın pulun da bir anlamı kalmıyor.. sağlığını kaybedipte paranın yetmediğini bilenler beni çok iyi anlayacaktır............