Önemli

Arkeolog kız

Member
arkadaşlar bir çok kişi mesaj atıyor bildirim geliyor e postada geliyor ama mesajlar kutusu boş gözüküyor ulaşamayan arkadaşlar buradan yoruma yazabilirler sormak istediklerini çok fazla mesaj geldiği için çöküntü oldu herhalde hiç bir mesaj açılmıyor ulaşamayanlar buyurun yoruma

malibu_18

Bilgili Üye
saf bir arkadaşa benziyorsun yada forumu trollüyorsun , çözemedim . iyi niyetli olduğunu düşünerek şunu söyleyebilirim sana ; o mesajları atanların çoğu akıl almak için yazmaz , buna emin ol , nickini değiştirirsen rahatlar mesaj kutun .

Arkeolog kız

Member
düşüncelerinize saygı duyuyorum ama şuana kadar ima ettiğiniz şekilde bir durum yaşamadım sıkıntı yok yani

acemi 55

Bilgili Üye
ima edildigi gibi davranışlar olacagını sanmıyorum burda herkes birbirine saygılı ve seviyelidir olursada adminlerimiz gerekeni yaparlar kimse merak etmesin arkadaşımız arkeolog tur bayandır herkesinde bunu göz önünde bulundurarak davranacaklarından eminim

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Usda sen açılan konulara bi el at yorum yap yol göster yardımcı ol... Kolay gelsin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ayni durum bende de var.
Bircok ozel mesaj maili bana da geldi bugun.
Ozellikle ogleye kadar cok geldi.

Aslunda gelen ozel mesajim yoktu. Birkac arkadasa sordum. Mesaj atmadik abi dediler.

Sitenin kendi icindeki bir meseleden dolayi otomatik mail gonderiyor. Gecen aylarda da bir iki kez ayni durumu yasadim.

Durum budur.
Bilgunize.

Tam yetkili abilerumiz kontrol ederlerse iyi olir.

BulursamKader25

saf bir arkadaşa benziyorsun yada forumu trollüyorsun , çözemedim . iyi niyetli olduğunu düşünerek şunu söyleyebilirim sana ; o mesajları atanların çoğu akıl almak için yazmaz , buna emin ol , nickini değiştirirsen rahatlar mesaj kutun .
Bence nik degistirmeye gerek yok.
Terbiyesizlik yapan biri olursa;
Yetkili abilerimiz İP BAN yaparlar bir daha sesleri cikmaz. Edebi olmayan defolup gider bu siteden.
Gitmeyeni de gondeririz. Merak etmeyin inşallah.
Bu teknik bir sorun. Daha oncr bana da oldu. Bugunde oldu. 10 adete yakin ozel mesaj geldi maili geldi. Amma gelen mail yoktu kutumda. Ve kutum her zaman bos olur. Okuyup cevaplar sonra da silerim insallah.

BulursamKader25

arkadaşlar bir çok kişi mesaj atıyor bildirim geliyor e postada geliyor ama mesajlar kutusu boş gözüküyor ulaşamayan arkadaşlar buradan yoruma yazabilirler sormak istediklerini çok fazla mesaj geldiği için çöküntü oldu herhalde hiç bir mesaj açılmıyor ulaşamayanlar buyurun yoruma
Bu teknik bir sorun.
Bende de oldu.
Asagiya detayini yazdim.
Size gelen ozel mesaj yok, mail teknik bur sorundan kaynaklaniyor. Gectigimiz aylarda da olmustu. Menderes ustama yazmistim. Duzelmisti.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bence nik degistirmeye gerek yok.
Terbiyesizlik yapan biri olursa;
Yetkili abilerimiz İP BAN yaparlar bir daha sesleri cikmaz. Edebi olmayan defolup gider bu siteden.
Gitmeyeni de gondeririz. Merak etmeyin inşallah.
Bu teknik bir sorun. Daha oncr bana da oldu. Bugunde oldu. 10 adete yakin ozel mesaj geldi maili geldi. Amma gelen mail yoktu kutumda. Ve kutum her zaman bos olur. Okuyup cevaplar sonra da silerim insallah.
Ha aynısı banada oldu bu gün sorunmu var bilmiyorum E mailden gelenler kutuda gözükmüyor.

SelçuK

DogacıyıZ
Bana boş mesaj gelmiyor ayrıca #Arkeolog kız kardeşim herhangi bir rahatsızlık olursa bildirmeniz yeterli olacaktır gereken yapılacaktır.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bana boş mesaj gelmiyor ayrıca #Arkeolog kız kardeşim herhangi bir rahatsızlık olursa bildirmeniz yeterli olacaktır gereken yapılacaktır.
Gardaşım yokmuş zaten sorun :) sen ne yaptın yazılı olan yeri ilerleme varmı ?
Nicini degistirelim kızımızın sorun şimdiden çözülsün. Bellimi olur it kopuk :)

Sitede 5 kız oldu bak ustam :) ilerleme var bu kızlarda :)

Son düzenleme: