Orijinal deve işareti ve altında açılmış 1 kasa ( Görsel video )

R00T

Profesyonel
Moderatör
merhaba kardaş. Şimdi bu işte diğeri gibi zeminaltı kaya mezarda olması gerek bu noktalarda.Bide açılmış kasa gibi yer dediğin zaten açılmış kasa.Sen mezar ve başka yerler bak.bide karşı istikametinde suyun karşısında derenin karşısında açık yada kapalı mağaralarda bakmanı tavsiye ederim.Deveye tam benzetemedim ben .Belki çekim açınla ilgilidir.

Keskingöz

Moderatör
Moderatör
Devenin kasası öyle küçücük olmaz Canlar. alan müsait ise tespitlerinizi sürdürün.

thracian

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Devenin kasası öyle küçücük olmaz Canlar. alan müsait ise tespitlerinizi sürdürün.
Ustam videoyu tam izlemediniz herhalde.... 1 mt yüksekliklik 1.5 - 2 mt derinliği olan küçük odacık kasa, baştaki 30cm lik oyma değil yani.
Videoyu baştan izleyin isterseniz...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Deve degil.
Anit mezar.
Deveye benzetilen ise adam figurudur.
Zeminde muhtemelen tunel vadir.

feltom

Engellendi
Arkadaşlar TRT 2 açın canlı

thracian

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Nevardi ustam orda nebasladi.
bukonun.yutup açıklama çentiğine tıkla daha başka şeylerde buluyormuş konusahibi...
merhaba ustam, trt 2 açın diyen arkadaş göçük altında kalan definecilerden bahsettiği için olsa gerek trt2 yi açın demiş muhtemelen [MENTION=17374]feltom[/MENTION]

evet yeni youtube kanalı açtım ordan doğa define videoları karışık gidiyorum, buradanda paylaşıyorum belki kolayda bişeyler çıkar söylersiniz hem de size görsel oluyor. Defineci değilim sadece doğada geziyorum...

Kanalıma abone olup takipte kalırsanız video kaçırmamış olursunuz hepsine burada konu açmıyorum ...

Cümleten hayırlı kandiller

feltom

Engellendi
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] Akşam 12 de trt haber kanalı iznikte 8 kişi defineci 4 gözcü 4 kişi30 metre kuyuya inmiş gaz zeyirlenmesi olmuş 4 de çıkarılıyor 1 tanesi hastanede ölmüş çıkarılırken kuyudan çanlı yayın yaptı trt haber kanalı .sevgi ve saygılarla

Keskingöz

Moderatör
Moderatör
merhaba ustam, trt 2 açın diyen arkadaş göçük altında kalan definecilerden bahsettiği için olsa gerek trt2 yi açın demiş muhtemelen @feltom

evet yeni youtube kanalı açtım ordan doğa define videoları karışık gidiyorum, buradanda paylaşıyorum belki kolayda bişeyler çıkar söylersiniz hem de size görsel oluyor. Defineci değilim sadece doğada geziyorum...

Kanalıma abone olup takipte kalırsanız video kaçırmamış olursunuz hepsine burada konu açmıyorum ...

Cümleten hayırlı kandiller
bu YouTube kanal işine girsem epey bir izlenirim galiba :)))

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] Akşam 12 de trt haber kanalı iznikte 8 kişi defineci 4 gözcü 4 kişi30 metre kuyuya inmiş gaz zeyirlenmesi olmuş 4 de çıkarılıyor 1 tanesi hastanede ölmüş çıkarılırken kuyudan çanlı yayın yaptı trt haber kanalı .sevgi ve saygılarla
Evet ustam bilgim var teşekkürler.. sabah onda şunu yazmıştım......60 yaşındaki mümin dayının ruhuna el Fatiha Allah günahlarını affetsin rahmet eylesin.gece dörtte canlı yayını izledim 30 kurtarmaci.15 saatte 1.5 MT ye 1 MT girişten.35 MT derinden çıkardılar.11 kisiymis.ucu.erkete.biri kendi çıkmış yeraltındaki yedi kişiyi çıkardılar biri vefaat etmiş...bu kalabalık ekip bu derinliğe neye istinaden indi indirildi.tamam bölge çok zengin sektör için.amma bu derinlikte neyi buldular.onkatli bina yüksekliğinde.asagi niye indiler.

kabakburgiba

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yanlarında bi adet gaz sensörü olsa bu başlarına gelmez deşifrede olmazlardı.ölümde olmazdı.ne gaz maskeleri var ne sensörleri.can bu kadar ucuzmu be arkadaşlar.35 in babasının çifliği orası.ne bu tedbirsizlik.ne bu cahillik.nerde halatları.5 m arayla gitmeleri gerekirdi.bir kişi dışarda kalmalıydı.off offffffff.:apologetic:

R00T

Profesyonel
Moderatör
Allah kurtarsın şu mübarek gün ve geceler hatrına inşaAllah.

hayalin peşinde

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
6:10 dan sonrasına bakın, açılmş yerin üstünde bir açılmamış yer var, dümdüz kayada kaptma yer var, çizgileri takip edin göreceksiniz karşı duvarda da yuvarlak oyma var zaten...