Osmanlıca kur-anı kerim tefsir-i

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Servet merhaba görseldeki yüzük güzelmiş..Sanamı ait yüzük ?
Merhaba abi. Görseldeki görünenlerin hiçbirisi bana ait degil komşuma ait oda suan da sanırım müzeye verme fikrinde ticarete çevirmek isteyenler olmuş fakat ticaretinden gelecek maddiyatin kendisine fayda etmeyeceğini düşünüyor dini bir konu içerdigi için . Yüzüğü ne yapar onu bilemem.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Merhaba abi. Görseldeki görünenlerin hiçbirisi bana ait degil komşuma ait oda suan da sanırım müzeye verme fikrinde ticarete çevirmek isteyenler olmuş fakat ticaretinden gelecek maddiyatin kendisine fayda etmeyeceğini düşünüyor dini bir konu içerdigi için . Yüzüğü ne yapar onu bilemem.
Merhaba servet üzülerek bu konu hakkında sana gerçekleri yazacağım.

1- İçerikle ilgili açıklamanın yazılmış olduğu A4 içeriğindeki tüm yazılar sahtedir.

2- Mukaddes kuranı kerimde latin alfabesi ile monogram asla olmaz.FC nedir ? barcelona gibi.

3- Bu tarz el yazması ürünlerin üniversiteden çıkışında ıslak imza olur.Böyle A4 kağıda çıkmaz.

4- O içeriği inceleyen ve içerik hakkındaki detayları yazan dil bilimci profesörün adı soyadı imzası olur.

5- Kuranı Kerimi inceleyen Tokat GOP Üniversitesi doğu bilimleri dalı değil Arap Dili ve Belagati Anabilim Dalı olması gerekirdi.

Komşunuza üzülerek bu kuranı kerim içeriği hakkında hazırlanmış raporun sahte olduğunu profesör olarak içerik hakkında bilgilendirme hazırlayan kişinin A4 kağıdına yazdığı bilgilerin Kuranı Kerimle alakası olmadığını belirtmek istiyorum.​

Son düzenleme:

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Merhaba servet üzülerek bu konu hakkında sana gerçekleri yazacağım.

1- İçerikle ilgili açıklamanın yazılmış olduğu A4 içeriğindeki tüm yazılar sahtedir.

2- Mukaddes kuranı kerimde latin alfabesi ile monogram asla olmaz.FC nedir ? barcelona gibi.

3- Bu tarz el yazması ürünlerin üniversiteden çıkışında ıslak imza olur.Böyle A4 kağıda çıkmaz.

4- O içeriği inceleyen ve içerik hakkındaki detayları yazan dil bilimci profesörün adı soyadı imzası olur.

5- Kuranı Kerimi inceleyen Tokat GOP Üniversitesi doğu bilimleri dalı değil Arap Dili ve Belagati Anabilim Dalı olması gerekirdi.

Komşunuza üzülerek bu kuranı kerimin sahte olduğunu profesör olarak içerik hakkında bilgilendirme hazırlayan kişinin A4 kağıdına yazdığı bilgilerin Kuranı Kerimle alakası olmadığını belirtmek istiyorum.
Bu konuda bu şekilde açığa kavuşmuş oldu belki ama ben ne kadar söylesem de inanmayacaktır. o yüzden kendisi gerekeni yaptığında sahte veya gerçek olduğunu illa ki anlayacaktır.. ayrıca şunu da belirtmek istiyorum sahte olan birseyin bu kadar gerçekçi olması beni son derece de şaşırttı ya bende bir anormallik var yada bunu hazırlayan kişi gerçekten çok profosyonel tebrik ederim??