• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Oyma

Nac

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar düşüncelerinizi yazın ne anlama geliyor çizginin gösterdiği tarafta islem yapildi yarım metre altta komple taş önerileriniz nedir lütfen yardımcı olun

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

DİVANE

Moderatör
Moderatör
[MENTION=18252]Nac[/MENTION] kardeşim resimleri çoğalt ayrıca tespit yapmadan işlem yapma resimdeki oyma bana göre küçük kasa yada kuyu türü olabilir derin gözüktüğü için öyle diyorum resim ve bilgi verirsen ustalarımız yardımcı olurlar

Y@vuz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İçi boşaltılmış kasa

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Divane ustama katiliyorum. Cevrede baska isaret varmi kontrol ettinizmi. Birde etrafta su gozesi olabiirmi.

Nac

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nasıl yani birazdaha açıklayıcı konuşurmusun

Nac

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu işaret yanından dere geçen normal büyüklükte tamamı taş olan bir tepe bu oymaya 50 metre yani o çizgi tarafının gösterdiği yönde yılan resmi vardı yılanın kafa tarafı dereye doğru bakıyordu ama sagolsunlar yılan resmi şimdi yok birkaç cahil emanetin bu yılan resminin altında olduğunu düşünerek kayayı kırmışlar ondan umudumu kestim bu oyma üzerinde yoğunlaştım

banker42banker42

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Oyma tamamen lapya. Hiç boşuna uğraşma mevki değiştir. Yükseklere yönel. Kolay gelsin

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bölge bol mıcır lı gözüküyor zemin altı mezarların en büyük delili çevrede mezar işaretleri ara fotola yoksa uğraşma işaret kasayı andırıyor kaya traşlanmış alt tarafa doğru oraları yokla .

Nac

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=17359]Y@vuz[/MENTION] içi boşaltılmış kasa derken ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Tunelle ulasilan 2 adet mezar odasi var.
Kademeli ama yanyana. Muhtemelen kari ve kocasi.
Cihaz veya cubuk yardimiyla odalari ve tuneli bulunuz. Tunel biraz uzun olabilir.
Baslangic ve bitim yerlerini iyi kontrol ediniz.
Kolay Gelsin.

Pscyhe

Engellendi
Tahminen mezarina ulasikmasin rahatsiz edilmesin diye hediye kinukan bi yerdi tespit yapip islem yapilmis burda..mezarda bu alanda olmasi lazim birda gozuken kayada baska isaretlerde var islatilip tekrar cekilse ortaya cikacagina eminim..tunelle ulasabilecegin kapali bi alanda gozukuyor..o yuzden 2 resme gore arka sag tarafta bosluk tespiti yaparak incelemeni genislet once tespit sonrs islem..

Pscyhe

Engellendi
[MENTION=12913]timur964[/MENTION] bide kablumbaga konusu var onada bi baksana abi.... :244: