Özel Mesajla Size Dedektor Satmaya Çalisanlarin Tamami Sahtekardir..!

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Arkadaslar Merhaba,

Bilinen marka yada el yapimi;
Sifir veya İkinci El
Dedektor satisi icin size ÖZEL MESAJ atanlari;
Sahtekar olarak kabul ediniz.

Ve bu sekil de satis yapmak isteyenleri vakit gecirmeksizin lutfen gorevlilere bildiriniz. Bildirmezseniz sorumluluk size aittir.

Bu sekilde cihaz veya cubuk almak 2020 yilinda akil işi degil. Utu bile alirken GARANTİSİNE bakildigi bir zamanda faturasiz, garantisiz, teknik servissiz bir mali alan kisiye ne denir..?

Bu sahtekarlarin yaklasim usulu:
1- Ozel mesaj atiyor.
2- Piyasa da 4000 lira olan bir arkadas da 2000 lira diyor.
3- Cep telefon numarasi veriyor
4- Whatsupp dan gorusuyor.

Dedektor almak isteyen, muhakkak faturali, gecmisi olan firmalardan, teknik servisi olan firmalardan almalidir. Ozel mesajla gelen bu tekliflere itibar etmeyiniz. Sorumluluk tamamen size aittir. Sonra;
KENDİM ETTİM
KENDİM BULDUM
turkusunu soylersiniz.
Biz ikaz edip hatirlatiyoruz.

Ozel Mesajla dedektor satmaya calisanlara da bir mesajim olsun:
Bu sitede alip - satim yoktur. Bu isin yapildigi site ve sosyal mecralarda bu isi yapiniz. Burada bizi mesgul etmeyiniz.. Unutmayin bu dunyada gizli kalan olmaz. Zamanini bekler sadece.

Definecikuzu

Bilgili Üye
Arkadaslar Merhaba,

Bilinen marka yada el yapimi;
Sifir veya İkinci El
Dedektor satisi icin size ÖZEL MESAJ atanlari;
Sahtekar olarak kabul ediniz.

Ve bu sekil de satis yapmak isteyenleri vakit gecirmeksizin lutfen gorevlilere bildiriniz. Bildirmezseniz sorumluluk size aittir.

Bu sekilde cihaz veya cubuk almak 2020 yilinda akil işi degil. Utu bile alirken GARANTİSİNE bakildigi bir zamanda faturasiz, garantisiz, teknik servissiz bir mali alan kisiye ne denir..?

Bu sahtekarlarin yaklasim usulu:
1- Ozel mesaj atiyor.
2- Piyasa da 4000 lira olan bir arkadas da 2000 lira diyor.
3- Cep telefon numarasi veriyor
4- Whatsupp dan gorusuyor.

Dedektor almak isteyen, muhakkak faturali, gecmisi olan firmalardan, teknik servisi olan firmalardan almalidir. Ozel mesajla gelen bu tekliflere itibar etmeyiniz. Sorumluluk tamamen size aittir. Sonra;
KENDİM ETTİM
KENDİM BULDUM
turkusunu soylersiniz.
Biz ikaz edip hatirlatiyoruz.

Ozel Mesajla dedektor satmaya calisanlara da bir mesajim olsun:
Bu sitede alip - satim yoktur. Bu isin yapildigi site ve sosyal mecralarda bu isi yapiniz. Burada bizi mesgul etmeyiniz.. Unutmayin bu dunyada gizli kalan olmaz. Zamanini bekler sadece.
Bu mesaja cevap yazmayı kendime zorunluluk olarak gördüm.
Evet piyasa çakal dolu çok haklısınız lakin ilk kez dedektör alacak birine bazen yeteri kadar yardımcı olunamayabiliyor ya da adam doğru yanlış bir cihaza karar verip satın alıyor ama daha kabolsunu nasıl takacağını bile bilmiyor evet ben bu şekilde yardıma ihtiyacı olanlarla özelden iletişime geçiyorum ve elimden geleni yapmaya çalışıyorum ha ayrıca dedektör satıcı yalan ve sahtekarlıklarını hepimiz iyi biliyoruz o yüzden yukarı da yazdığı gıbı teknik servisi olan bilinmiş ve kendimin de güvenip alışveriş yaptığım yerleri görüşmeleri için tavsiye ediyorum.

Ben görüştüğüm kişilere kesinlikle şuradan alacaksın benim cihazımı al vs diye bir söz söylemiyorum.Ha sen bu kadar iyi kalpli misin diyenlere de şu sözleri söylemek istiyorum.

Ben dedektör işine ilk başaldığım zamanda bana kimse yardımcı olmadı dedektör satıcılarının yalanlarıyla hareket ettim ve kazık yedim bu işe başlayacak yeni kişilerin de benim gibi olmasını kesinlikle istemem. O yüzden ben kendimi biliyorum özel olarak konuştuğum hiç kimse de çıkıp buraya beni dolandırdı bana kazık attı diyemez.

Evet yukarıda kendimi ifade ettim yaptıklarımı gerekçeleriyle birlikte söyledim attığım özel mesajları okuyun isterseniz beni engelleyin gücenmem içim her konuda da son derece rahat.

Bir kusurumu gören bilen varsa konu altına lütfen yazsın saygılarımla.....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu mesaja cevap yazmayı kendime zorunluluk olarak gördüm.
Evet piyasa çakal dolu çok haklısınız lakin ilk kez dedektör alacak birine bazen yeteri kadar yardımcı olunamayabiliyor ya da adam doğru yanlış bir cihaza karar verip satın alıyor ama daha kabolsunu nasıl takacağını bile bilmiyor evet ben bu şekilde yardıma ihtiyacı olanlarla özelden iletişime geçiyorum ve elimden geleni yapmaya çalışıyorum ha ayrıca dedektör satıcı yalan ve sahtekarlıklarını hepimiz iyi biliyoruz o yüzden yukarı da yazdığı gıbı teknik servisi olan bilinmiş ve kendimin de güvenip alışveriş yaptığım yerleri görüşmeleri için tavsiye ediyorum.

Ben görüştüğüm kişilere kesinlikle şuradan alacaksın benim cihazımı al vs diye bir söz söylemiyorum.Ha sen bu kadar iyi kalpli misin diyenlere de şu sözleri söylemek istiyorum.

Ben dedektör işine ilk başaldığım zamanda bana kimse yardımcı olmadı dedektör satıcılarının yalanlarıyla hareket ettim ve kazık yedim bu işe başlayacak yeni kişilerin de benim gibi olmasını kesinlikle istemem. O yüzden ben kendimi biliyorum özel olarak konuştuğum hiç kimse de çıkıp buraya beni dolandırdı bana kazık attı diyemez.

Evet yukarıda kendimi ifade ettim yaptıklarımı gerekçeleriyle birlikte söyledim attığım özel mesajları okuyun isterseniz beni engelleyin gücenmem içim her konuda da son derece rahat.

Bir kusurumu gören bilen varsa konu altına lütfen yazsın saygılarımla.....
Var bir kusurun
Anladigim kadariyla pismissin olmussun
Manuel uretimle elektronik parca birlestirip yyuksek cekim gucu olan sensorlu maliyeti dusuk bi cihaz topla
Patent vaari bir belge ile adina tescillet kendi adina yutup kanalinda test tespit videosu yap yukle hem kendin hem hobidaslar maddi manevi faydalansin olmazmi?
Bu fikirdir akil vermek deil
Ben sevip sayiyom seni hicbi suistimale meydan vermeyecegini hissediyom

Definecikuzu

Bilgili Üye
Var bir kusurun
Manuel uretimle elektronik parca birlestirip yyuksek cekim gucu olan sensorlu maliyeti dusuk bi cihaz topla
Patent vaari bir belge ile adina tescillet kendi adina yutup kanalinda test tespit videosu yap yukle hem kendin hem hobidaslar maddi manevi faydalansin olmazmi?
valla ustam açıkçası benimde aklımda var güzel bişeyler yapmak ama biliyorsun arge çok yüksek maliyetli bir iş şu an için arge yapmaya ne zamanım ne ekibim ne de sermayem var diğerleri gibi kopya devrelerle muazzam bir cihazmış gibi sahte tanıtım videoları yapıp milleti sömürmek istemem aslında işin özü yediğim lokmanın boğazımdan kayıp gitmesi

eyvallah ustam senin gibi insanlar bize her zaman için lazım kolpacıya aman vermiyorsun şu sitede gözlemlediğim kadarıyla kimsecikler olmasa bile her zaman yeni konulara yetişmeye çalışıyorsun farklı mizacınla bize tebessüm ettiriysin bende seni tanıdığıma çok memnun oldum tam kahveleri alıp saatlerce muhabbet edilecek adamsın.

Turko

Uzman
Var bir kusurun
Senin sevdiğin 2 gün yaşıyor bu arkadaşta çok yaşamaz.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Anilaaaar anilar hep aklimdalar
Ankarada Bir arkadaşım seni çok ünlü bir alantarama cubuğu yapan biriyle tanıştıracağım dedi ilçe kenarında bir benzinlikte buluştuk çaylar geldi sohbet başladı usta cihazı burdan tutuyorum ilçenin dier başı yani çarşıyı geçip dier ucunda tümülüs var tümülüsdeki malı gösteriyor dedi usta çarşıda enaz on tane kuyumcu var onları çekmesin dedim Usta kendinden emin cevap verdi cihaza bir pot koydum onları atlattırıyorum çay genzime kaçtı azdaha boğuluyordum.
Biarada izmir karbaglar uzumcu yokusunda birlokantada bu muhabbet gecti
Polaraid gpr mr cihazını getiren vatandaş sözde rusyada içini değiştirmiş,bana telefon açtılar gel süper bir cihaz getirdik. Yer altının fotosunu alıyor. Dedim ki abi flaş patlıyormu? evet dediler. Gelirim ama bi tanede ben patlatırım cihazın sahibine dedim. Beni çağırmadılar. Sonra bir kaç gün sonra gittim. Polaraidi yere koymuş foto çekiyor. Dediki bilezik getirdinizmi, bizimkiler evet dedi. Bileziği elinde tutmadan çekmiyormuş.Foto çekti yerde toprak yakın olduğu için odak bulanık aha dedi küp burada siz kazın ben namaz kılıp geleyip;bu arada bileziği cebe attı... dedim sen kıl gel bileziği ver bana bakayım. Adam cihazı aldı namaza gitti gidiş o gidiş.......