özlem

deli firat

DOĞACI
Mrb arkadaslar ustalar bir süredir yoktun bazı degişiklikler olmuş inşallah hayırlısı olur arkadaslar her şeyi özledim hatta o tatlı sataşmaları bile bütün sitteye selamlar

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Hoş geldin ustam. :) Gerçekten özlüyor insan. Ben de kaç zamandır siteye nadiren uğrayabiliyorum. Buradaki insanlar o kadar kucaklayıcı ve yardımsever ki keşke her biriyle oturup uzun uzun çay içsem diyorum bazen... Anadoluda çay muhabbettir bilirsiniz. İşte bu samimiyetle özlüyorsun burayı. :)

Sevgiler.

deli firat

DOĞACI
Hoş geldin ustam. :) Gerçekten özlüyor insan. Ben de kaç zamandır siteye nadiren uğrayabiliyorum. Buradaki insanlar o kadar kucaklayıcı ve yardımsever ki keşke her biriyle oturup uzun uzun çay içsem diyorum bazen... Anadoluda çay muhabbettir bilirsiniz. İşte bu samimiyetle özlüyorsun burayı. :)

Sevgiler.
aynen Kardeşim sen nasılsın varmı bir gelişme eski konularında

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
aynen Kardeşim sen nasılsın varmı bir gelişme eski konularında

İyiyim çok şükür. :) Teşekkür ederim.

Konular öylece duruyor. Buralara bahar tam olarak gelmedi. Gelse bile işten güçten vakit bulamıyorum. Haftasonu zaman buluyorum, o da yağmurlu hava... Yarın için bir planım var ama bakalım hava nasıl olacak. Bekleme modundayız işte. :)

deli firat

DOĞACI
Herşeyin hayırlısı kardesim nasip kısmet hakında hayırlısı inşallah kardeş

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Eyvallah dostum. Allahın izniyle en azından bir konuyu sonuca vardırsak iyi olurdu. Bakalım neler göreceğiz. Uyku vakti benim için. Tekrar hoş geldin. Benden sana saygılar Allahtan sana sevgiler. Görüşmek üzere.

deli firat

DOĞACI
Saglıkla kal kardeşim konularını iyi fotola elimden geldigi kadar yardımcı olacam Allah In izniylen selametlen