Para ve yüzük hakkında bilgi

alaz

Yeni Üye
Gümüş olan parayı bi arkadaş uçakta bulmuş bana verdi diğerlerinide ben buldum dönemi ve ederi hakkında bi bilgi vermenizi rica ederim..

acemi 55

Bilgili Üye
vay anasını şansa bak ya biz dere tepe dolaşıyoruz bulamıyoruz adam uçakta para buluyor hemde degerlisinden sende bu şans varken acilen sayısal falan oyna bence

alaz

Yeni Üye
Çok heycanlandimya bak şimdi ne eder bu para ?

Emre41

Member
üstekiler çok yeni duruyor alttakiler çok eski bu işte bi terslik var ustalar daha iyi anlar

alaz

Yeni Üye
Üstteki uçakta bulunmuş poşet içinde alttakileride ben çıkardım.yardımlarınızı bekliyorum.

alaz

Yeni Üye
gümüş olan para ağır ama altından bakır gibi sarılık çıkıyor sahte olabilirmi. internetten böyle bi para araştırdım ama bulumadım.

mayhem

Co Admin
Co Admin
kaplama yapmışlar demekki :72:

alaz

Yeni Üye
peki abiler enson paranın kenarını eye ile biraz kazıdım. gümüş görünenin altında bakır rengi, bakır renginin altında da altın sarısı çıktı, altını kaplama yapıp değersiz metal gibi gösterme imkanı varmıdır, çunku bu para ile birlikte dedektör çubuklarıda bulunmuş ?

mayhem

Co Admin
Co Admin
hmm arkadaş ozaman bu şahıs harbi profosyenelmiş hem parayı hem cubukları satıcaktı sen şimdi ozaman paranın bir kısmını zedeledin gitti güzelim para ozaman durma tüm sarılığı çıkar bakalım ortaya kardeş aslı neymiş : cubuklar ne pirinçmi.

alaz

Yeni Üye
valla ben bişey anlamadım en alttanda bembeyaz bi metal çıktı.gündeminizi meşgul ettim kusurumabakmayın...

alaz

Yeni Üye
çubukları görmedim..ama o sarılığında altından beyaz gümüş gibi bi metal çıktı..