Pazar Gezisi

Gri

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gözü cok güzelmiş

codex

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=18177]Gri[/MENTION] ustam alti ucurum olmasa gozun guzelligine yakindan bakacagim. En ufak hatayi affetmeyecek bir yer. Her yer tuzaklarla dolu :(

Gri

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam bi gibi biryer gormustum burayla ilgili bir fikrim var ve gordugum bir şüpeli yer var fakat yanlış yonlendirme yapmamak adına yani daha dogrusu sizi bosa ugraştırıp da vebale girmemek adına yorum yapmıyorum fakat bitavsiyede bulunayım cubuk kullanmayı bilmiyosanızda yavaş yavaş ogrenin bu işlerle ugraşıyorsan8z olmazsa olmaz bende şuan ogreniyorum ve şimdiden bile baya faydasını gorduk sizede tavsiye ederim selametle

codex

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=18177]Gri[/MENTION] ustam. Yorumunuz icin tesekkur ederim. Is yogunlundan foruma yeni girebildim. Cubuk kullaniyoruz. Hatta gecenlerde [MENTION=17838]Nil[/MENTION] hanimin paylastigi akulu sistemide baska bir yerde denedik. Katkilari icinde nil hanima ayrica tesekkur ederim. Bu site ve bilgili ustalar ufkumuzu aciyor.
Kartal isine gelince diger resimleri de firsat buldugumda yukleyecegim insallah. Bolgenin 100-150 metre yaninda yasam alaninin kilisesi var. Kilisenin papaz odasi ve tespit ettigimiz kadariyla bir kac kaya mezar halen acilmamis. Bolge biraz sarp bir yerde , devamli gidemiyoruz maalesef. Kartalin arkasinda sunagi, sunagin arkasindaki duzlukte de toplu mezarlar var. Yerin gecmisini arastirdigimizda o donemlerin en istilaci kavmi galatlarin ticaret hanlarinin ve yasam bolgelerinin oldugunu ogrendik. Kartalda ki asil olayin arka duzlugun altinda , odaya girisinde kartalin kanadindan oldugunu tahmin ediyorum. Diger resimde ki girisinde hedef saptirmak amaciyla sahte/tuzakli giris oldugunu dusunuyoruz.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
@Gri ustam. Yorumunuz icin tesekkur ederim. Is yogunlundan foruma yeni girebildim. Cubuk kullaniyoruz. Hatta gecenlerde @Nil hanimin paylastigi akulu sistemide baska bir yerde denedik. Katkilari icinde nil hanima ayrica tesekkur ederim. Bu site ve bilgili ustalar ufkumuzu aciyor.
Kartal isine gelince diger resimleri de firsat buldugumda yukleyecegim insallah. Bolgenin 100-150 metre yaninda yasam alaninin kilisesi var. Kilisenin papaz odasi ve tespit ettigimiz kadariyla bir kac kaya mezar halen acilmamis. Bolge biraz sarp bir yerde , devamli gidemiyoruz maalesef. Kartalin arkasinda sunagi, sunagin arkasindaki duzlukte de toplu mezarlar var. Yerin gecmisini arastirdigimizda o donemlerin en istilaci kavmi galatlarin ticaret hanlarinin ve yasam bolgelerinin oldugunu ogrendik. Kartalda ki asil olayin arka duzlugun altinda , odaya girisinde kartalin kanadindan oldugunu tahmin ediyorum. Diger resimde ki girisinde hedef saptirmak amaciyla sahte/tuzakli giris oldugunu dusunuyoruz.

Çok zor bir yer kardaşım.
Çok emek ve masraf ve zaman lazım.
Emekliliğinine bırak istersen.
Jubileyi burada yap derim.