Power pulse dedektör

meraklidedektor

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba. power pulse dedektör aldım. DSP33F modelinden. bu modelde pulse cihaz ve derin aramalar için gradyometre birlikte sunulmuş. Daha önceden pulse cihaz olsun vlf olsun çok kullanmıştım. Fakat gradyometre ilk defa kullandım. Gradyometre jeofizik mühendislerinin kullandığı cinsten. Hem canlı çekim modu var hem de 3d görüntüleme yapabiliyor. Cihazın bir de manyetometre sensör bağlanan modeli var fakat manyetometre acaba nasıl bir sensör diye merak ediyorum. Kullanan arkadaşlardan ricam manyetometre dedektör cihazları hakkında yorum yapabilirler mi???

karakunt

Yeni Üye
power pulse dedektör kullandım. Pulse cihazlardan başka yeraltı radarları da var. Yeraltı radar cihazları bir a4 kağıdı kadar metal levhayı yaklaşık 4 metre mesafeden görebiliyor. Bu derinlik bence çok yeterli. Bu markanın eski modellerinden birisini kullanmıştım iyiydi.

Gülhan

Yeni Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar bu power pulse dedektör hakkında bilgi almak istiyorum ne ve hangi modeli tavsiye edersiniz

BMW-45

Aktif Üye
Salam arkadaşlar, pover pulse gradyometre kullaniyorum çok memnunum, saticisı 15 metre derinlik söylemişdi sifariş etdiyimizde, ama şuana kadar o derinliklerde bulunan bir tunele mağaraya objeye rast gelmedik, 6metrede tuneli çok iyi gördü. Ben aldığımda gradyometremi manyometeremi alayım diye sordum kendisine oda manyometrede 1 gradyometrede 2 sensor var dedi, gradyometresi daha iyidir dedi.