• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Reklam Politikamız

Koray Kor

Admin
Administrator
Katılım
9 May 2017
Mesajlar
581
Tepkime puanı
828
Puanları
11
İlgili Reklamlar, Tanıtımlar. (Dedektör Reklamları)


Başka birine ait bir ticari markayla tıpatıp aynı veya ondan çok zor ayırt edilebilir ürünler Define sohbeti reklam envanterine dahil değildir. Define sohbeti hiç bir zaman taklit yada 2. sınıf ürünlerin reklamını yapmaz.


Dürüst ve adil olmak bizim için önemlidir. Bu nedenle, taklit veya üretim zorlamasıyla sadece kar marjı hesaplanarak tasarlanmış ürün veya hizmetlerin tanıtım yada reklamına izin vermeyiz.


Define sohbeti Ağındaki reklamların kullanıcılar için yararlı, çeşitli, alakalı ve güvenli olmasını isteriz. Kötü niyetli veya kullanıcıları aldatmaya çalışan reklamlara, içeriklere veya hedeflere izin vermeyiz. Bu nedenle, tüm çabamız açık ve dürüst olma ve kullanıcıların bilinçli kararlar verebilmesi için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlama yönündedir.


Ürünler, hizmetler veya işletmelere ait doğru bilgiler veririz. Yönetimden izinsiz yanıltıcı bilgiler vererek Define sohbeti kullanıcılarını aldatmayı amaçlayan reklam veya hedefleri en kısa sürede devre dışı bırakırız.


Define sohbeti, kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için tüm reklamların profesyonellik ve içerik açısından yüksek standartlarda olmasını ister. Yalnızca vizyon ve misyon sahibi olan, kullanıcılara alakalı bilgiler ve yararlı ürünler sunabilen Firmalara izin veririz.


İlgili Reklamlar kullanıcıların reklamlarla olan alaka düzeyini geliştiren ve reklam verenlerin Yatırım Getirisini artıran güçlü bir araçtır. İlgili reklamcılık hem kullanıcılar hem de reklam verenler için en yüksek politika standartlarını sağlamaya yönelik çabamızı yansıtmaktadır.


Define sohbeti olarak kullanıcıların hem çevrim içi hem de farklı ortamlarda güvende olmalarına yardımcı olmak istiyoruz.


Bu konuyu çok ciddiye aldığımız için dikkate almanızı öneririz.


Google Reklamları Hakkında


Bu veya farklı sitelerde gezinirken reklamlar görürsünüz. Örneğin biraz önce gezindiğiniz site içeriğine benzer reklamlar görebilirsiniz, veya okuduğunuz sayfadaki içerikle alakalı reklamlar görebilirsiniz. Google hizmetlerindeki ve Google ile iş ortaklığı yapan milyonlarca web sitesi ve uygulamadaki bu tür reklamlar Google reklamlarıdır.



İyi Dileklerimle.



YÖNETİM
 
Üst