REMOTE VİSUAL - DUO Sensor Toprakaltı Radar

K

KOTYORA

Misafir
REMOTE VİSUAL - DUO SENSOR TOPRAKALTI RADAR



Remote Visual EMSR RADAR sistemle çalışan altın, gümüş, bakır ve tüm metaller modlarında tarama yapabilen Gerektiğinde 2d yada 3d görüntüler aktarabilen bir cihazdır. Pc Ekranından İlgili metalin manyetik alanına 45 metre derinlikten tepki vermektedir. Derinlik ve ebat verileri alınabilmektedir.
Touch Ekran Ve 3dYazılımlar Yeni Versiyondur. Tamamen Hi-Tech Dokunmatik Ekran, ,Osiloskop Ekran Dataları, Ekran Görüntüleri Örnekleri Alttadır



Çalışma Modları 3D scan için
1-Geophysical dedektör
2- Geophysical Magnotometer
3- Geophysical Discriminiation
4- Geophysical Ultrason 2D
5- Geophysical 3d Tarama Çalışma Modu Visual tarama Bilgisayar ekranında açılan ultrason görüntüsü ile etraf taranırken sonuçlar görsel alınır. Pratik bir sistem olmakla birlikte cihazda dahili bulunan diğer EMSR-GPR sistemi ile teyit edilmesi hatasız ve derin bir alandan prospeksion yapmayı sağlar. metal kütlelerin yer tayini için Hedef analiz Sistemi • Tamamen yeni teknoloji elektronik • Optimum arama gücü • Açılır kapanır dokunmatik sensörlerle pratik kullanım. Remote Visual ile arama; Normal metal algılama cihazları madde (altın veya gümüş) arar. Remote Visual algılama sistemi ise bir maddenin etrafında oluşan iyon ( positif veya negatif yüklenmiş parçacık) hareketlerini EMSR sistemi ile arar.Remote Visual yeni bir teknolojidir ve sadece GEOMEKATRON LTD. için korunmaktadır. Çift antenli alıcı/verici modulunden çalışan elektromanyetik frekanslar ile dedektör altın veya gümüş gibi özel kütlelerin titreşimlerinin karakteri tayin edilebilir. Makinenin Tarama Gücü: Sadece yeterli büyüklükte titreşim alanları olan ve bu alanları yeryüzüne kadar farkedilen metal nesneler bulunabilir. Bu, nesnelerin uzun süre toprakta, mağaralarda, duvarlarda veya suda kalmış olmasının gerektiğini göstermektedir. Çok derinlerde (yirmibeş metre ve daha derin) arama yapılacaksa, 50 – 100 yıllık süreler kısa zaman olarak kabul edilir. Birkaç yıl önce toprağa gömülen metal kütleler yalnız alçak (en çok yirmiiki metre) derinlikte bulunuyorlarsa dedektör tarafından gösterilebilirler. Yanlızca birkaç ay toprakta gömülü kalan kütlelerin bulunması 25 mt üstünde mümkün değil;dir. İyon reaksiyonu (titreşimler / elektromanyetik alan) yetersizdir. Tarama başarısı toprak özelliklerine de bağlıdır: Nemli, natural topraklarda elektromanyetik alanlar çabucak oluşur. Kayalı, taşlı bölgelerde veya kuru kumda iyonların reaksiyonu yavaş seyrediyor. Elektromanyetik titreşimlerin oluşumu (Maddenin iyon hareketleri) 50 % daha uzun sürebilir. Sonuç: Toprakta az süre kalan nesneler yakın derinlikte bulunabilirler. Toprakta çok uzun süre kalan kütleler yüksek derinlikte bulunabilir.



Cihaz Remote Sensing model elektronikli tamamen yeni bir teknolojidir. Spesial, yeni geliştirilmiş değişken sinyal frekansları kullanan elektronik devreler ile gücü önemli ölçüde artırıldı. AramaRemote Visual radar dedektör ile gece gündüz aralıksız çalışılabilir. Gündüzleri, sıcak ve güneşli hava koşullarında en iyi taramalar elde edilebilir. Azami sıcaklık 25° derece(yani aşırı sıcak olmamalı), asgari sıcaklık 15° derece. Arayan operator ve çevredeki kişiler üzerlerinde altın, gümüş, vs. arandığında bu metallerden şeyler taşımamalı. Remote Visual in azami teorik, arama derinliği 45 metre dir. Bu değerler kütlenin büyüklüğü ve toprakta kaldığı süreye bağlıdır. Bu ayarla büyük yüz yıldan uzun süre ve 45 metreden daha az derinlikte bulunan metal nesneleri bulabilirsiniz. Not: Bütün verilen ölçüm verileri ve güç bilgileri asgari 50 x 50 x 40 cm hacimli, asgari 50 yıl toprakta, mağaralarda, suda, vs. kalan metal kütleler için geçerlidir. Daha ufak nesnelerde veya daha kısa yerde kalma sürelerinde randıman kuvveti düşüyor. Arama sırasında cihaz yatay tutulur. Bir bölgeyi taramak için makine yavaş yavaş paraleleller arasında sinyal sesi takip edilerek hareket ettirilir.


YENİ NESİL TOPRAKALTI RADAR SİSTEMİ REMOTE VİSUAL Üç D hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir EMSR RADAR DEDEKTÖR tarama şeklini esas almaktadir. Bunlar arasinda yer alti su seviyesi, kaviteler ve boşluklar gibi naturell olusumlari veya borular, depolar, sandiklar ve benzeri kütleleri sayabiliriz.3.5 metreye inen bir manyetometreyle beraber kırkbeş metre aşağıya kadar zeminde bulunan objelerin yerini tespit edilmesini sağlayan bir radara sahiptir. Dahası incelenen yeraltından mükemmel üç boyutlu grafikler oluşturmak mümkündür.Bu vesile ile emsr radar dedektör - duo Sensör-Teknolojisi bu dedektörlere gizli kütleleri tespit etmek için optimum yeterlilik sağlamaktadır. Boşluk ve Altın dedektörü işlevsellik ve performans içindir. Bu 3d emsr radar dedektörü REMOTE VİSUAL , senkronize dedektör sınıfındadır. Bu sebeble hazineler veya kutular gibi gömülü metal aramak amacı ile kullanılabilir , aynı zamanda gizli odaları, mezarlar , mezar veya başkaca yeraltı boşlukları tespit için kullanılabilir . Jeo- metal tarama kombine işleyişi mezar ve mezarların veya gömülü değerli malzemeler içinde mezar hazineleri veya değerli antika objeler ararken tüm arkeologlar , kavite arayanlar ve hazine avcıları için bu hazine avcılık detektörünü tercih sebebi hale getirir .



Hazine avcılık metal dedektörü REMOTE VİSUAL alttaki amaçlar için kullanılabilir: genel boşlukları tespit - su arama ve lokalizasyonu - eski mezar tespiti - Mezar odalarının lokalizasyonu ve içindeki metalik objeler - hazinecilik ( kutu, sandık, vazo gibi gömülü hazineleri araştırma ) - metal prospeksion (altın , gümüş , demir metaller , kıymetli metaller ) - Tümülüs / höyük , Mısır mezarlarında , tarihi mezar odaları tespit - lahitin tespiti , reliquary çekmeceler , kriptler , hazine odaları,Kase arayışı - 3d yeraltı haritalama - 3d emsr radar dedektör REMOTE VİSUAL hazine, kiliseler crypts veya gizli odaları , koridorlar veya tünelleri tespit için toprakaltında gömülü malzemeleri veya boşluklar aramak için eski binalar veya kalıntıları içinde arama yapma hedefi ilede kullanılabilir . - 3d toprak altı haritalama ile, tespit yapılan arazi ve gömülü metalleri veya boşlukları görselleştirmek mümkündür . Voxler3 destekli verilerden dahili programı ile, hedefin konumu, büyüklüğü ve bulunduğu kütleleri derinliği bulmak mümkündür .

TEKNİK : System: Electro magnetic & EMSR- Veri: radar & emsr - Tepkime hızı: 0.5 - 2 sn. Duo sensor: var Ayrım: Altın - Gümüş - Bakır - tüm metaller - şarz: Dahili , 15 saat - NivCon , Niveau Control - Reseptör frekansları: Altın için 5.0 kHz ,gümüş için 8.7 kHz ,bronz için 11.8 kHz ,demir için 17,0 kHz -

TANITIM VİDEOSU
<span style="color:#ff0000;"><strong><b style="line-height: 1.6em;"><u>
 
Üst