Resim hakkinda bilgi

kızıl kiliseli

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Resim hakkina bilgi almak istiyorum

Ekli dosyalar

kızıl kiliseli

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Resim içinde resimler var bunu çözecek birini bula bilirmiyiz

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
resim içinde resim varda bu şekilde çekılen resimde bişey gozukmuyor yada gozukenler yanlş oluyor..işaret olarak dusunddgun yerleri yakından ve uzaktan cewre resımlerıyle eklersen varsa bileyler yorumlar gelır.kolay gelsin arkafasım

kızıl kiliseli

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekürler

dardanos

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
işaret (1).jpgSevgili kardeşim Dediğiniz gibi bu taşta çeşitli figürler görünüyor lakin net değil resim biraz daha yakından ve çevre resimleri ve çevre bilgisi olosa daha iyi neticeye gidersin. Bu resimde Bende bir şeyler gördüm bunlar doğrumu biri ayı kafası diğeri kurt veya at başı gibi Başka detaylarda var fakat resmi büyütünce dağılıyor yanılma payımız büyük ne dersin bu işaretlerin yakınlarında mağaralar varmı önünden dere geçen yada yakınından. resmi büyüt bak doğrumu görüyorum

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim bu işaret değildir taşların doğal halleri var neye benzetirsen ona benzer çönki bir insan bir şeyi nasıl görmek istese öyle görür.
Sadece bunu diyebilirim çatlaklara dayanarak kayada boşluk bak derim yada elinizde başka işaretler varsa dilersen yönetebilirsin veya başka zaman yökleyecağın resim atarsanız evlerimizden geleni hep beraber yardımcı olmaya çalışırız.
Değerli kardeşim alınma ben orada işaret göremiyorum.
Saygılar ve sevgiler hayatt en değerli hazine sevgidir.

a_g_x_14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kısacası değerli ustalar herşeyi söylemişler zaten fazla söze ne hacet.sizin yapacağınız şu.anlaşılır net fotolarla işaret simge vs.çekip gözümüze sokar gibi koyacaksınızki foruma ustaların dili çözülsün.siz aksine bizim dillerimizi çözecekken gözlerimizi bozacaksınız.