• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Resim orjinal bilgi sifirrr..

Boş gezen

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Saygideger ustalar fikirleruniz cikacak malzeme kadar degerli

Ekli dosyalar

Boş gezen

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Eski bi mezarlik alani icinde buldum tasin yapisi diyerlwrinden farkli mezarin başi ndaki tas bu ama dogu tarafta musluman mezarlarinin tam tersi basi doguda ayaktarafi batida

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
Eski bi mezarlik alani icinde buldum tasin yapisi diyerlwrinden farkli mezarin başi ndaki tas bu ama dogu tarafta musluman mezarlarinin tam tersi basi doguda ayaktarafi batida
Kardeşim benim mezarlık alandasındır madem boş gezensin mezarın zengin olanını bulmaya çalış...cubuk kullanmasını biliyorsan mutlaka bulursun...mezar cok eskiyse civarda yüksek yerler varsa oralara doğru yönel...yoksa yer altı mahzeni ara kolaygelsin

Boş gezen

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim benim mezarlık alandasındır madem boş gezensin mezarın zengin olanını bulmaya çalış...cubuk kullanmasını biliyorsan mutlaka bulursun...mezar cok eskiyse civarda yüksek yerler varsa oralara doğru yönel...yoksa yer altı mahzeni ara kolaygelsin

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam resim orjinaldir doğrudur.Doğru bilgi almak için ise orjinal çevre ve arazi fotolarını bolca eklemelisiniz.

Boş gezen

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Valla ustam yeni uyeyim resimleri bile zor yükluyorum baska bi konuda iki resim daha yukledim lakin isaretlerin manasi nedir bilmiyorum