• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Resim

Zaza2323

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum ustalar bu resim hakkinda bilgi verebilirmisiniz.

Ekli dosyalar

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=18271]Zaza2323[/MENTION] tekresim olunca ben şunu söyleyebilirim .........çok güzel 1 görsel ...... bu görsel gerçekten güzel ... tekresim resim olarak kötü olsaydı ..... kötü resimlenmiş görsel derdim .... ama bu çok güzel görsel teşekkür ederim .... rast gele

Nil

Engellendi
[MENTION=18271]Zaza2323[/MENTION] once siz etraflica fotograflar ile on bilgiyi vereceksiniz ki , ustalarimiz da fikirlerini beyan edebilsinler .saygilar

alaçamlı

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
+18. çiftleşme tasfir edilmiş.sanırım keler de denen iri bir kertenkele.ama çök değişik bir tarz.ilk olabilir.çök ilğinç.erkeği sağına dişisi keendi soluna bakar vaziyette.işaretlerin sonraki adımında birer işaret daha aranmalıdır.yakında değil.orta mesafe uzaklık.sonraki işaret son olmayabilir.baktıkları yönde boşluk ve işaretli kaya bakılır.tabi tahmini.orada canlı canlı gören daha iyi analiz edebilir.illa define mezar demiyorum bazen bölge işareti olarak bile böyle şeyler yapılırdı.

APOLLONUS

Moderatör
Moderatör
Arka tepedeki kayalıklar ihtişamlı duruyor
PhotoGrid_1514502710689.jpg

DeeJaY

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Böyle çiftleşme isaretlerinde benzetilen hayvanın yumurta si aranır genelde dişinin baktığı yer doğu olur otarafta yoğunlaşmak gerek. Selametle