Resimdeki para ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Ailaos

Yeni Üye
Gerçekten taşı toprağı altın ustam...devler ligi sanırım oralar...yeni havaalanı bölgesinden silivriye kadar anastasius surları vs...

Ben bilginin peşindeyim sadece, gerisi sizin deyiminizle demli güzel bir çay...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Gerçekten taşı toprağı altın ustam...devler ligi sanırım oralar...yeni havaalanı bölgesinden silivriye kadar anastasius surları vs...

Ben bilginin peşindeyim sadece, gerisi sizin deyiminizle demli güzel bir çay...
Ne icin mesela bilgi
Tek para bulmak iCinmi
Antik yerleskemi
Tarihi obje hasat zamani icinmi
Neyi nerde nasil bulurum icinmi
Hangi obje kacparaya ģidiyii icinmi
tarihi obje bulmanin ona sahip olmanin hazzi icinmi
Biray calisip gununu eziyetle bekłedigin maasinin 5 katini kucuk tek bir antik sikkeyi okuttunca elde etmenin saskinligi icinmi
Yada hepsi icinmi

Ailaos

Yeni Üye
Öğrenmek için ustam.

Şükür ki bu yaşa kadar sadece alınterimle çalıştım kazandım ve sanırım ölene kadar tek yolum bu olacak. Bulduğum herhangi bir şey satılık değildir. Fiyat merakım yoktur. Kendi işimle ilgili bile pazarlık yapamazken basit yolların peşinde koşmam. Heredot'u, Anabasis'i, İlyada'yı, Odyysseia'yı, Plutark'ı ve bunun gibi yüzlercesini okurken aldığım mutluluğu veriyor bana.

Üzerinde yazanları okuyup araştırıp bulamadığım için burada paylaştım belki Vakko ustam merakımı giderir diye.

Hepsi bu...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Öğrenmek için ustam.

Şükür ki bu yaşa kadar sadece alınterimle çalıştım kazandım ve sanırım ölene kadar tek yolum bu olacak. Bulduğum herhangi bir şey satılık değildir. Fiyat merakım yoktur. Kendi işimle ilgili bile pazarlık yapamazken basit yolların peşinde koşmam. Heredot'u, Anabasis'i, İlyada'yı, Odyysseia'yı, Plutark'ı ve bunun gibi yüzlercesini okurken aldığım mutluluğu veriyor bana.

Üzerinde yazanları okuyup araştırıp bulamadığım için burada paylaştım belki Vakko ustam merakımı giderir diye.

Hepsi bu...
Heredot'u, Anabasis'i, İlyada'yı, Odyysseia'yı, Plutark'
Bunlari okuduysan yuzde 80 konuya hakimsindir fikrin vardir
Henrich shilimen de otip konulari okuyup neler buldugunu gormussundur
Senin adina sevindim

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Heredot'u, Anabasis'i, İlyada'yı, Odyysseia'yı, Plutark'ı ve bunun gibi yüzlercesini okurken aldığım mutluluğu veriyor bana.
Bravo usta ? Sikkeniz için üzgünüm kesin id bilgisi veremiyorum transseksüel elegabalus olabilir belki.Yazılar bitik sikke bitik okuyamıyorum maalesef bulursam konu içinde paylaşırım @ıYı ustada baksın müsait olunca.

Ailaos

Yeni Üye
Heredot'u, Anabasis'i, İlyada'yı, Odyysseia'yı, Plutark'
Bunlari okuduysan yuzde 80 konuya hakimsindir fikrin vardir
Henrich shilimen de otip konulari okuyup neler buldugunu gormussundur
Senin adina sevindim
Ustam,

Küba'da Truva kazılarını kutladığı otelde (Telegramo olması lazım) giriş kapısının önünde bu arkeolog kılıklı adamın, şehirden çıkardıklarıyla ilgili ilk kutlamasını yapmasıyla alakalı bir yazı vardır.

Bunu görmek bile insanı üzüyor...

Ksenophon okuyan birisi sadece ayak izlerini izlese altın postu bulur...Batum meydanındaki gibi halk önünde de tutmaz sanırım...