• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Resimlere yorum bekliyorum.

Kapadokya40

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam ustalar bu yuklesigim resimler dogal olusummu yoksa isaretmi tam çözemedim. Birde sizler uzman bakisiyla bakın eger birseyler farkederseniz yorumlarinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
%99 u doğallll

Kapadokya40

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kayanin ustunde tunemis bir kuş digerinde kaya ustunde mersiven en alttakindese boga başı var gibi geldi bana

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba Kapadokya şimdi yeni olduğun için ben bir açıklama getireyim kaya falçılığına aşırı karşı biriyimdir. Doğalsa doğal derim içimden gecen bana ait yorum olarak.Kişileri bak bu buna benziyor şu şuna benziyor diye ne vaktini çalarım nede seni yorarım.. Şimdi sana şu şekilde de resim çizer atardım.. ama atmadım... kayalar değişik şekillere bulutlar gibi benzeyebilir..

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
1540641974401.jpg bunlari mi diyorsun ..

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Dogaldir dostum

Ares-xl

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kapadokyada oluşumların yüzde 9ou doğaldır evet .
Bu attiginiz fotograflarda doğal..
Fakat kapadokyada okadar tarihi yerler varki.
Bir gün arabayla ordan geçerken 150 mt mesafede kayada 50den fazla oyma gördüm ..haçlar vs.ve acelemiz olduğundan bakamadım.
Kapadokyanın heryeri cennet .
Orada yaşıyorsan 'gerçekten' işaretler görebilirsin .
Biraz araştrma yap sahalara çık

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Güzel ören yeri ya da kervan geçiş icin. İyi net bi alan çubuk kullanmayı biliyorsan veya dedektör varsa düz alanları bi yokla belki kısmetine 3-5 birler çıkar. Tabi bu söylediklerimi senden önce düşünüp yapmadıysa. Ayrıyetten Seyirlik manzaralar güzeldir hele ki böyle mekanlarda özellikle araziyi ayaklarının altına alabileceğin bölgelerde işlem yap. Eski inançlara göre tepeye yamaçlara , dereye manzaraya bakan yerlere yapılırdı.

Kapadokya40

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarim turistler bir dunya mal aldi götürdü. Uydurma simdi diyeceksiniz ama durum şu adamlar yarim metreyi kazip comlek parçalarını birakip gitmisler cok denk geldi boyle o sebeple supheli uerlerin resimlerini paylastim yorum almak icin. Boga kafasi olan resim var kaya üstünde merdiven basamagi olan resim var onlar d8kkatlerden kacti sanirim.

feylezof

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ilk resimde bazı işçilikler var,ancak yakın ve net çözünürlüğü yüksek resimler gerek.Nasibiniz bol olsun