• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

resmi büyüttüm yorumlarmısınız

yusuf1033

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMAG0091.jpgIMAG0091.jpgIMAG0091.jpgIMAG0101.jpg

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar yer roma kaya ve oda mezarı var cubuk kullanıyorsan boşluk tespiti yap

x.jpg

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu konuyu anlamsızca açıp açıp düşünüp duruyorum .Çok uzaklara götürüyor insanı , alan güzelce inşa edilmiş bir mezarlık . Burda her çeşit mezara rastlanabilir.Üst düzlükte sandık tipi ,yamaçlarda oyma kaya mezar . Hep aynı resimler yükleniyor bu bölge emek ister , cesaret ister ,birlik beraberlik ister .Üst düzlükte çatı şekli belirttim doğal oluşum felan değil adamlar ne için yaptı ,yada mezarın kapağı mı işte onu anlamak için birazda siz yardımcı olun oyması güzel , mezarı uzakta değildir hemen yanı başında biyerdedir . Diğer resim yamaçta ben bu ağacın arkasına takıldım .

Ekli dosyalar

yusuf1033

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
agacın arkasına bakmadım hiç bakarım bu çukurlardan epey var nereye bakacam bilmiyorum ilkdefa yapıcam buişi bu işle ugrasan arkadamla beraberiz oda bilemiyor heryere kazma vuruyor yorum için tesekkurler yeni olduğum için rastgele gözume takılan yerleri çektim

yusuf1033

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yorum için sağol çubukla nasıl boşluk bulucam anlamadım

Pscyhe

Engellendi
sitemizde çubuk kullanımı bilgileri var bi göz gezdir güzel kardeşim. bilgiyi alıp birazda arazide deneme yapıp çubuğun dilinden anlarsan tespitlerin kolay olur. bu gibi yerlerde işaretlerin dilinden iyi anlamak ve teapiti iyi yapmakm lazım.burda cihaz yada çubuk kullanmadan tespit yapmadan işiniz zor olur seninde dediğin gibi dağ tepe her yere işelm yapar emeğe ve zamanınıza yazık olur