• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

ruh deliği ve kalp

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam ustalarım adminlerim 2 işaretim var çoktandır bu bölgeyi araştırıyorum kalbin arkası ve sivri tarafı uçurum ruh deliği olan yerinde 3 bir tarafı uçurum 1 u şeklinde sıvama u harfi var onu yükleyemedim girişin oraya bakıyor açık kısmı giriş dediğimde ortada farklı olan taşlar sizcede burası 1 giriş ola bilirmi kalple bir alakası varmıdır bu ruh deliği dediğim delik olan taşın birde y şeklinde bir oyulmuş sanki yön verilmiş gibi tşkr ederim emekleriniz ve yorumlarınız için saygılar başarılar

Ekli dosyalar

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
20170509_215506.jpg siyak cizgili yer kanal gibi duruyor X işaretli yerde giriş olmali

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
20170509_215915.jpg burası odaya benziyor siyah cizgili yerde boşluk bakın. Mavi çizgili yer 50 cm eşeleyin size bilgi verir

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ruh deliği dediğiniz yere kamera varsa yollayın içerde ne var görürsünüz

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardesim U desigin isaret gormedigimizden dolayi net birsey diyemiyorum fakat devam isareti olabilecegi yonunde olabilir. U isareti kollardan kavis vermemisse acik ve kapali yonune sogru ortalama 30 m ilerleyin karsiniza bir X yada hac isareti cikabilir, tabi bu olasiliktir. Bulursaniz noktalama yapabilirsiniz.

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Ayrica bolgede mahzende olmali fakat girisi goremiyoruz resimlerden. Yamaca dogru isaret bakin yoksa cubukla yamactan parelel gecis yaparak tuneli tesbit edebilirsiniz.
Selametle

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
1.jpg

Resimdeki sıralı kaya grubu muhtemelen büyük görüntünün ufaltılmış bir örneği. Bahsettiğim şekilde tekrar inceleyebilirseniz belki yardımı dokunur. Kolay gelsin.

Pscyhe

Engellendi
Ustalarimiz guzel yerleri isaretleyip nokta atisi yapmis..sizind bu yerleri kontrol etmeniz islem yapmaniz gerekecek artik..ya cihaz yada cubukla tespit yapmaya bakin.alana giderken tahta tokmakda alin yaniniza bisluk tespitinde size cok faydasi olacak

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şirvan medaretörüm o işaretlediğiniz taş kaya boşta ve çok büyük bir kaya bir ucu uçuruma yakın ve kalp le delik kayanın tam ortasında duruyor mavi çizgili 50 santim eşele dediğiniz yer yokuş aşağı kalıyor ve altında kayalar var kazılması olanaksız sadece üst tarafında toprak alan ve az çökmüş bir yer var orasıda boşluk vermiyor sadece siyah çizgiyle çizdiğim sondan 3. Resim giriş olma ihtimali var delik ve kalp karşı karşıya arasında sadece uçurum var fakat bir birine bağlı çok büyük kayalarla resim alamıyorum açı çok dar tşkr ederim

Automan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20170510_141605.jpg

Burası kapama gibi duruyor boşluk testi yapın

Jenas

Moderatör
Moderatör
Ruh deliğinin çevresinden çekilmiş fotoğrafları var mi? Diğer işaretlerin tam olarak neresinde kalıyor? Bunları belirtebilirmisiniz

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
jenas medaratörüm işaretler hepsi aynı noktada kalp le ruh deliği dediğim delik karşı karşıya hepsi aynı yerde yukardaki resimde fotoların sondan 3. resimdeki siyah işarete almış olduğum yer ruh deliğinin arkası ruh deli,ğinin önü sağı solu uçurum kalbinde aynı şekilde gheniş foto alamıyorum açılar çok dar kalbin içini oydukca toprak ve taş parçaları çıkıyor fakat genişlemişyor daralarak toprak çıkıyor resimdeki yer ruh deliğinin uzaktan ön cephesi kalpde deliğn solundaki ağaçlığın orada tşklr20170502_173016.jpg

A-R-E-S

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=10935]Şirvan[/MENTION] ustanin butun gosterdiklerine katiliyorum bnde ayni yerleri gosterecektim [MENTION=14459]Automan[/MENTION] arkadasin gosterdigi yerde ondan haric daha cok kapama yer oldugu fikrindeyim .cunku oradaki kaya peri bacalarindaki gibi yumusak ve oyulmaya cok musait