Ruhanilerle define yeri keşfi

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şüphelendiğiniz bir yerde define olup olmadığını anlamak için;

Matlup olan mekana gidip 2 rekat namaz kılınır. Her rekatta fatihadan sonra 1 ayetel kürsi okunur. Selam verdikten sonra bu ayeti kerimeyi 300 defa okuyup,
hiç konuşmadan hemen o mekanda yatıp uyunur, rüyada ruhanilerden 2 kişi gelip orada define olup olmadığını bildirirler. Eğer varsa nasıl çıkarılır hepsini anlatırlar.

Okunacak ayeti kerime budur:

وَلَنَجْزِيَنَّهُمْ أَحْسَنَ ٱلَّذِى كَانُوا۟ يَعْمَلُونَ
ve le necziyennehum ahsenellezî kânû ya’melûn.
Manası: Onları işlediklerinin daha güzeliyle mükâfatlandıracağız.

Önemli Detay:
Bu davetleri okurken asla ve kat-a üzerinde okuduğun seccadenin
üzerinden kalkmayasın, her ne azimet veya her ne daveti okursan oku işin
bitmeden sakın yerinden kalkmayasın, yani okuma işi her zaman bir celsede yapılır, aksi halde davete icabet olunmaz.

Asya26

Member
uçan Hollandalı ustam sonra bizide ucurmasinlar tecrübe ettin mi😊 bu işler için itikat saglam olmalı her şoförum diyene araba verilmez kaza yaparlar bu işlerin ayrıntıları tehlikeleri çoktur vs.

YaralıYüz

Aktif Üye
Bana anlatılana göre de, Cuma namazından hemen sonra hiç kimseyle konuşmadan gideceksiniz. Vardığınız yerde 2 rekat namaz kılıp 313 kere ayetel kürsü okuduktan sonra orada ne varsa sana bildirilir denildi. Ne kadar doğru bilmiyorum. Konuyu görünce yazmak istedim.

Safakk

Bilgili Üye
Slm arkadaşlar doruluk payı nedir bilemem ama ruhani ler vede cinler dağil insanlara yer söyleme yetkileri yoktur eliki Allah cc nasip ettiyse o farklı ama okumayla namazla yer öğrenemezsiniz yanlış anlamayın yazdıklarımı ben beş vakit namazımı eda ediyorum okumalarım zikirlerimi eksitmem azımdan ama dediğiniz olur tarafı yok bana söylemediler bugüne kadar saygılar dilerim...

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
uçan Hollandalı ustam sonra bizide ucurmasinlar tecrübe ettin mi😊 bu işler için itikat saglam olmalı her şoförum diyene araba verilmez kaza yaparlar bu işlerin ayrıntıları tehlikeleri çoktur vs.
O yüzden en hafif reçetelerden birini yazdım:)
Yoksa çok daha ağır,zor ve tehlikeli uygulamalar var elbet.
Evet,aslında bu detaylar çok önemli.Temiz bir kalp ve itikat.
Yoksa üç tane bira yuvarlayıp sonrada gidip bu uygulamayı yapmak ve bundan medet ummak tam bir ahmaklıktır.
Fakat şu da var,ne kadar itikatli olunsa bile bu tür uygulamaların herkeste çalışacağının bir garantisi yoktur.
Ben bu uygulamayı tecrübe etmedim,fakat tecrübe ettiğim başka konularla ilgili bazı uygulamalarda muvaffak oldum.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bunun kaynaği ne kim neye göre boyle soyluyor? denenmiş.i sonuç alan olmuş bilginiz varmi bu konudada?
Kaynak çok eski kadim kitaplar.
Bu tür uygulamaların işe yarayıp yaramaması en başta uygulayan o kişinin inancına bağlıdır.
100 kişi yapar,1 kişi muvaffak olur.Bu Allahın takdiridir.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bahsi geçen ruhaniler kimdir.? Biraz bilgi verirmisiniz.
Hüddam denilen görevli varlıklar.Gelen mesajlar farklı şekillerde olabilir.Bir anda telepatik yolla bilgi aktarımı gibi.Yani varlıkların karşınıza geçip size insan gibi yer tarifi yapacağını düşünmeyin.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bana anlatılana göre de, Cuma namazından hemen sonra hiç kimseyle konuşmadan gideceksiniz. Vardığınız yerde 2 rekat namaz kılıp 313 kere ayetel kürsü okuduktan sonra orada ne varsa sana bildirilir denildi. Ne kadar doğru bilmiyorum. Konuyu görünce yazmak istedim.
Ustam bir yere gitmenin birçok farklı yolu vardır.Benim ve sizin yazdıklarınız haricinde daha yüzlerce yol var.Önemli olan yolun sonuna varmaktır.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Slm arkadaşlar doruluk payı nedir bilemem ama ruhani ler vede cinler dağil insanlara yer söyleme yetkileri yoktur eliki Allah cc nasip ettiyse o farklı ama okumayla namazla yer öğrenemezsiniz yanlış anlamayın yazdıklarımı ben beş vakit namazımı eda ediyorum okumalarım zikirlerimi eksitmem azımdan ama dediğiniz olur tarafı yok bana söylemediler bugüne kadar saygılar dilerim...
Ustam öncelikle ruhanilerle cinleri aynı kefeye koymayalım.İkisi farklı yaratımlar farklı özelliklerle donatılmışlardır.
Cinler ruhani varlıklardan çok çok çok çok aşağılardadır.
Cinler yalancıdır,düzenbazdır.Ruhani varlıklarda bu tür huylar yoktur.
Bu çok uzun bir konu.Şu an detaylara giremiyorum.
Namazınızı kılmanız zikirlerinizi çekmeniz çok güzel.
Ama şunu anlamadım.Siz böyle bir uygulamada bulundunuzda mı istediğiniz olmadı? Yoksa namazlı zikirli olduğunuz için mi size gelip söyleyeceklerini düşünüyorsunuz?
Eğer ikinci söylediğimse bu işler öyle olmuyor.
Siz ibadetlerinizin mükafatını Allah kabul ederse zaten her şekilde alacaksınız.Fakat bu tür havas uygulamaları belirli ritüellerle gerekli enerjileri harekete geçirerek oluşur.
Elinizde 100 tane anahtar var,ve bir kapıda anahtar deliği.Ama o 100 anahtar içinde kapıya uyacak anahtar yoksa hangisini denerseniz deneyin açamayacaksınız.

Safakk

Bilgili Üye
Ustam öncelikle ruhanilerle cinleri aynı kefeye koymayalım.İkisi farklı yaratımlar farklı özelliklerle donatılmışlardır.
Cinler ruhani varlıklardan çok çok çok çok aşağılardadır.
Cinler yalancıdır,düzenbazdır.Ruhani varlıklarda bu tür huylar yoktur.
Bu çok uzun bir konu.Şu an detaylara giremiyorum.
Namazınızı kılmanız zikirlerinizi çekmeniz çok güzel.
Ama şunu anlamadım.Siz böyle bir uygulamada bulundunuzda mı istediğiniz olmadı? Yoksa namazlı zikirli olduğunuz için mi size gelip söyleyeceklerini düşünüyorsunuz?
Eğer ikinci söylediğimse bu işler öyle olmuyor.
Siz ibadetlerinizin mükafatını Allah kabul ederse zaten her şekilde alacaksınız.Fakat bu tür havas uygulamaları belirli ritüellerle gerekli enerjileri harekete geçirerek oluşur.
Elinizde 100 tane anahtar var,ve bir kapıda anahtar deliği.Ama o 100 anahtar içinde kapıya uyacak anahtar yoksa hangisini denerseniz deneyin açamayacaksınız.