Rüyada define yeri gösterilmesi

Yeraltı54

Member
Merhabalar . 2 yolu aşkın zamandır rüyalarımda bazen ölmüşlerim vasıtasıyla bazen herhangi bir tanığım olmadan define yerleri görüyorum . Küpler çıkartıyorum . Aslında bir hocaya gittim bazı paranormal durumlardan bahsetti görünmeyen varlıklardan tabiki varlıklarına inanıyorum fakAt ne yapmam gerektiğini bilmiyorum . Sakarya’da bir arazim var genelde oraya yönlendiriyorlar küp parçaları var tarlada geçen yürürken bulduğum bir parada var ama bana bir mesaj veriyorlarsa nasıl anlarım yardımcı olurmusunuz

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Birincisi sadece o rüyalara güvenip amel etme. Tespitini teyidini yap sonra amel et.
ikincisi, çok fazla kafana taktığın İçin görüyor olabilirsin.
üçüncüsü mesaj vermek isterlerse sen onu alırsın zaten kopukluk olmaz ;)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
2 senedir gosterip buldurmayan sahiplendirmeyen ruyanin .bana lazim olmayan kilisenin papazinin vur kicina tekmeyi derim...Buneyyaaaa.gosterip elletmiyo cilve yapip opturmuyo ..gaale almayin boyle seyleri .kimse hicbi mecrada. Kafa yormasin butip mevzulara

Yeraltı54

Member
Aslında tam tersi şekilde aklımda olmadığı zamanlarda görüyorum .

Ibrhm

Aktif Üye
Yeraltı54 aklında olmadığı zamanda geliyorsa , bulmanın yöntemlerini bilmek için çalış .Sabırla bekle gayret et niyetini halis tut.Başka işaretlerde alırsın zamanı geldiğinde ,sabreyle..

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok çok nadiren rüyada gösterilir define. Çoğu aldatmacadır. Boşa zaman ve umut verirler. Çok fazla guvenmeyin. Genede içinizde kalmasın istiyorsanız cihaz yada çubuk desteğiyle araştırma yapın

The Thing

C*
Süper Moderatör
Yok öyle bir amel, güvenerek iş yapma sakın.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Bilinçaltınızın size oynadığı oyunlardan bir tık ileri değil yazdiklariniz . Kale almamanızı öneririm..

Yeraltı54

Member
Aslında çoğunuz ile aynı fikirdeyim yani bu durumun geçmesini bekliyorum ve bir aldatmaca olduğunu düşünüyorum. Ama emareler bulduğum bir antik para var o söylediğim yerde ‘ resim eklemek istiyorum yeni olduğum için eklemeyi beceremedim .

Yeraltı54

Member
Bir çok kez danıştım konuya hakim biri ile iletişime geçemedim . Bildiğim tek şey görünmeyen her türlü yaratılmışın Allah’ın emrinde olduğu Allah’ın izni olmadan hiçbir yaprak kıpırdayamaz

Yeraltı54

Member
ama hala iletişim kurmam gereken birileri var hissine kapılıyorum. Netice olarak görmek gerekmiyor degilmi adı üzerinde görünmeyenler . Ben sadece bunu tespit için uğraşıyorum