S.â. arkadaşlar,alfa 2d dedektör kullanan var mı?

canahmed

Member
Arkadaşlar,avrupa dedektorun alfa 2d dedektörü kullanan varmı,yada bilgisi olan?

canahmed

Member

Tastan

Editör
Cihaz tercihini kullanım amacına göre belirle acele etme bu işte netür bir kullanım için istiyorsun bunu acıkla bilgili ustalar yol gösterecektir

canahmed

Member
Cihaz tercihini kullanım amacına göre belirle acele etme bu işte netür bir kullanım için istiyorsun bunu acıkla bilgili ustalar yol gösterecektir
ustam,ben daha önce bazı usta kişilerle bu konuda görüşmüştüm,isteğime,cebime uygun olarak xp gmax 2 yi önermişti usta.ama bu ürün arama işini daha kolay,ayrımı iyi yapıyor gibi geldi.o yuzden deneyen birine sorayım dedim.

Tastan

Editör
ustam,ben daha önce bazı usta kişilerle bu konuda görüşmüştüm,isteğime,cebime uygun olarak xp gmax 2 yi önermişti usta.ama bu ürün arama işini daha kolay,ayrımı iyi yapıyor gibi geldi.o yuzden deneyen birine sorayım dedim.

Kullanan varsa seni aydınlatacaktır xp de fena degil diye biliyorum ama sen yinede iyice arastır öyle tercihini yap

Wise99

Aktif Üye
Alacan cihazın önce ne yapabildiğini bilmelisin mesela altın mi arayacaksın kurdacilik mi?
Cihazların çalışma mantığı vardır ve dışına asla çıkamazlar cihazlar çıkamazken insanlar söyledikleri ve hayalleri ile onları yapamadiklarini da yapıyormuş görüntüsü verebiliyorlar.
Gelelim alacan cihaza aldığın yer cihaz aslında sadece ismi değişik görüntüsü değişik model yazi bobin farkliligi vs.
Ama yazilimsal mantik bir cok cihazda aynı bunlarin en önemli noktasi yazilimsal verileri isleyip anlik ekranda sana iletmesi
Şimdi dedigin cihazı alsan sana altına altın diyemeyecek veya x cihazı aldin oda altina altın diyemeyecek zira x cihazi için değil y cihazi da z cihazda ayni altina altin diyemeyecek bunu bil öncelikle.
Gelelim deneme test videolarına hava testleri her zaman veriler ölçüler sesler net olur algılama mukemmeldir ama bu mükemmellik sadece o metalin toprak altina girene kadardir nedeni hava testinde örnek bir kola kutusunu 1 mt aliyorsan toprakda 60 cm den görmeyecek anlamına geliyor bunu anlatsak kitap olur toprak altında derin arama cihazları her cm de ayrim özelliğini kaybeder mesela 2 metrede birşey var tesbit ettin onu kiymetli kiymetsiz diye ayrim yapmak cok zor birseydir ki piyasadaki cihazlardan bunu yapabilen cihaz nadir 1 2 yani 3 yoktur cihaz aliyorsan arastirmalisin hayallerini kendine göre değil cihazın yapabildiğine gore kurmali ve o cihazı kullanan kişi yapabildiklerini gostermesi için gereksiz arazide dolaşmak yerine yer ve bölgeyi ii seçmeli ki verdigin paranin karsili olarak birseyler toplaya bilesin
Rast gele