S.a

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim Fotolarında yeterli iz işaret sembol gözükmemektedir. Büyük çoğunluğu doğal oluşumdur.saygılar sevgiler

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim buranın benim diyen usta içinden çıkamaz. daha kolay yerlere bak.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
[MENTION=17861]Acemiavci[/MENTION] kardeşim resimler detaylı gibi gözüksede resimler karanlık çıkmış daha anlaşılır ve aydınlık çekersen daha iyi anlaşılır kolay gelsin

Acemiavci1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Acemiavci kardeşim resimler detaylı gibi gözüksede resimler karanlık çıkmış daha anlaşılır ve aydınlık çekersen daha iyi anlaşılır kolay gelsin
Ustam zaten işin yürüyüş veya biraz bilgi edinme açısından attım fotoları çoğu zaten kaba taslak hayvan figürleri bir kaç küçük ayrıntı var mesela kadın kellesi var fil şeklinde kaya var nal gibi bi işaret var bu bölgede bu işaretlerden çok olduğu için işin yürüyüş acısını çözmek için yaptım

yolgezer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_1542.JPG

En dikkat çekici bu kaya.
Üstteki oval yapan yer el yapimi kontrol et.

Pscyhe

Engellendi
Resimlerde gorulen kaya yapilari dogal duruyor net olarak surda bu var burda bu var diyebilecegimiz bir issret iz yok.resimleme olayida biraz sikintili olmus o yuzden yorum yapmaktada sikinti olabilir

Acemiavci1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Resimlerde gorulen kaya yapilari dogal duruyor net olarak surda bu var burda bu var diyebilecegimiz bir issret iz yok.resimleme olayida biraz sikintili olmus o yuzden yorum yapmaktada sikinti olabilir
Ustam fotolarda bakmak ile gerçekte bakmak illaki ayrıdır katılıyorum ama ben az çok fotoyu nerden çekeceğimi nasıl çekeceğimi bilen biri olarak işaretleri tam görünmesi gerektiği yerden yanı ayrıntı olabilecek sizin tam görebileceğiniz şekilde cektim biz buralara gide gele bi hal olduk yanından 50 kere geçip Yen'i fark edebildiğimiz işaretler var her fotoğrafın anlamı işareti hikayesi farklı her bakan göremez her bakmak görmek değildir burda o kadar çok gizleme yapmışlar ki sadece bir noktadan işareti yakabilirsen yakalıyorsun çok eski Helenistik dönem nekrapol alanı bura Hitit izleri de var tabiki nasibi olana ;)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Kardasim her bir yere uygun resimleme ve uygun sayida fotograf ile konu acmalisin.

Hangi resim hangi yerin, hepsi bagimsiz mi ben cepten baktigimdan mi anlayamadim yoksa anlasilmaz haldemi bilemedim.

Resimleme nasil olmali konusunu okuyunuz.
Buna gorede resimleme yapin.
Bos yer yok gibi. Detay lazim. Bu sekilde zor.
Yakin ve manzara resimleri onem arzediyor bu alanda.

Kokay Gelsin.