Sa ustalar

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
ACBC59FF-0B22-4E66-AD57-DA6D2FAC64CE.jpg

Ustalar bugün bi tanıdığım böyle bi işaret gördüğünü söyledi anlamı nedir ? Uğraşmaya değer midir ? Resmî dikey olarak degerlendirin. Uğraşmaya değerse gidip alan fotoğraflaması yaparım gafta sonu sa

ZİKRULLAH

Engellendi
Ekli dosyayı görüntüle 226298

Ustalar bugün bi tanıdığım böyle bi işaret gördüğünü söyledi anlamı nedir ? Uğraşmaya değer midir ? Resmî dikey olarak degerlendirin. Uğraşmaya değerse gidip alan fotoğraflaması yaparım gafta sonu sa
Sahte değil ise mezar işaretidir.Kayalık alanda olması lazım bu işaretin dağlık yüksek bir yerde

Smokin

Moderatör
Moderatör
Üçgen in çözümü kolay değildir. Gömusu kapalı alandadır ve zordur. Lâkin son nokta olarakta değerlendirilir × gibi .

Keşke o arkadaş resim de cekseymiş. Cunku Üçgenin manası derindir. ;)
Yeri, yapılışı, duruşu vs hepsi çok önemlidir detaylardır. Çizimle anlatmayla biryere varilmaz . Selametle

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Sahte değil ise mezar işaretidir.Kayalık alanda olması lazım bu işaretin dağlık yüksek bir yerde
Dağ yamacında ustam. Kayalık alan dediğin gibi dagın zirvesinde oda bulundu ama bu işaretle arası bayağı var

Kamhi Leonard

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu ikisinin mesafesi önemli deyil parelel bir birini görüyorsa biri doğru biri yanlış
Mezarı bulmak için her ikisi dede gizli mezarları açmanız gerek tabi bulmak mesele
Resim iste yüzeysel ve uzak çekimler

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu ikisinin mesafesi önemli deyil parelel bir birini görüyorsa biri doğru biri yanlış
Mezarı bulmak için her ikisi dede gizli mezarları açmanız gerek tabi bulmak mesele
Resim iste yüzeysel ve uzak çekimler
Uzun zamandır görüsemiyoruz ustam nasılsın ? Haftasonu kendim bizzat gideceğim inşallah resimlerim götürür kendisi oraya beni

ZİKRULLAH

Engellendi
[MENTION=20439]Storm[/MENTION]

Bu işareti tam olarak arazide çekin , daha sonra üstten kaya ile baraber görünecek şekilde çekin birde 2 taraftan etraf fotosu at bana yerini tarif edeyim.

Kamhi Leonard

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Uzun zamandır görüsemiyoruz ustam nasılsın ? Haftasonu kendim bizzat gideceğim inşallah resimlerim götürür kendisi oraya beni
Iyi diyelim iyi olalım şükür yaradana ...
Hayırlısı diyelim nasipten öteye gidilmez
Hayirlisini dile allah bereketi sonsuzdur herkese yetecek kadar
Yeterki hak etsin