Sa

Acemiavci1

Member
Arkadaşlar yüksek kayalık bir yerde miğferli asker şeklinde tıraşlanmış bi Kaya bi fil şeklinde teaslanmıs büyük bi kayalık ve düz bi arazide kadın şeklinde traslanmıs bi büst gibi bi Kaya var bunlara göre ne aramalıyım nasıl bi yol izlemeliyim

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kayanın altında cubukla boşluk ara .

mayhem

Co Admin
Co Admin
karşısında teplik alanda yığma ara .karşıda birşey yoksa kendi bulunduğu yere yoğunlaş.

Acemiavci1

Member
karşısında teplik alanda yığma ara .karşıda birşey yoksa kendi bulunduğu yere yoğunlaş.
ondan sordum ustam baktığını yön derler ya genelde o deilde bu askerin yada filin genel manada anlamı nedir ne dmeektir yada kadın heykelinin bi manası var mı

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Askerin oldugu kaya cok buyukmu enaz bir kamyon kadarmi

mayhem

Co Admin
Co Admin
fil gücü diyer aslan boğa gibi gücü simgeler ama bu filde kendinde define olma olasılığı var diyerlerine nazaran altında oda olur .Asker baktığı bulunduğu yerde genelde mezar olur resimsiz konu olduğu için kabası bu incesi resime net cavap gelir.

Acemiavci1

Member
Resim atamıyorum telden ama en kısa sürede atarım

Acemiavci1

Member
Yeri siz gormus iseniz aklinizdaysa askerin oldugukayada bir yada birkac oyuk ve salata tahtasina benzeyen bir cizim olabilirmi?
Onu hatırlamıyorum yok herlade olsa hatırlardım da bunun yanında ben bi adam götürmüştüm buraya orda piramit mezar var demişti bunla alakalı olabilir mi o

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Onu hatırlamıyorum yok herlade olsa hatırlardım da bunun yanında ben bi adam götürmüştüm buraya orda piramit mezar var demişti bunla alakalı olabilir mi o
Bize detaylari gostermelisinizki odanin nerede oldugunu ve nasil bir girise sahip oldugunu gorebilelim.