• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Sa

Cann

Operatör
Bu tasa hic cekicle tikladin mi sagi solu..?

Mehmet_mehmet

Engellendi
Storm değerli kardeşim, kaya epey yosunlanmış..çevresindede çalılık olduğundan resmi net çevresini yakalaman biraz zorlanmış..çevrende ağaç olduğundan ağaç köküne takılmaman için,pirinç çubukla eline al bir dolu çakmak bu çevrede boşluk bak

Storm

Operatör
e
@Storm değerli kardeşim, kaya epey yosunlanmış..çevresindede çalılık olduğundan resmi net çevresini yakalaman biraz zorlanmış..çevrende ağaç olduğundan ağaç köküne takılmaman için,pirinç çubukla eline al bir dolu çakmak bu çevrede boşluk bak
İşaretlerin doğal mi değil mi olduğunu merak ettim ustam. Cubuk konusunda pek iyi değilim. Pirinç çubuk var da acemiyim ayrıntı fare delikleri arazideki çöküntüler başa bela. Fare deliklerinde tur atıyorum. Bazen 4 köşe oda şeklinde bile çıkıyorlar. Yarıntı vesaire de de aynı problemim var. Alanda hemen üst kısmın yukarısında çakıl yığını var zaten
Küp şeklinde oyuk oluşmuş büyük ihtimal kasa dedim ama bir yandan doğal diye düşünüyorum bir yandan ibrik işareti de olabilir diyorum. Emin değilim kısacası
Ekli dosyayı görüntüle 220129 Yığmanın hemen yanı başında da böyle bi yer

Ekli dosyayı görüntüle 220130

Tastan

Editör
ustamız mehmet_mehmet belirtmiş dolu bir çakmak ve prinçle bu cevreyi incele ugraşmaya deger biryer

Mehmet_mehmet

Engellendi
e

İşaretlerin doğal mi değil mi olduğunu merak ettim ustam. Cubuk konusunda pek iyi değilim. Pirinç çubuk var da acemiyim ayrıntı fare delikleri arazideki çöküntüler başa bela. Fare deliklerinde tur atıyorum. Bazen 4 köşe oda şeklinde bile çıkıyorlar. Yarıntı vesaire de de aynı problemim var. Alanda hemen üst kısmın yukarısında çakıl yığını var zaten
Küp şeklinde oyuk oluşmuş büyük ihtimal kasa dedim ama bir yandan doğal diye düşünüyorum bir yandan ibrik işareti de olabilir diyorum. Emin değilim kısacası
Ekli dosyayı görüntüle 220129 Yığmanın hemen yanı başında da böyle bi yer

Ekli dosyayı görüntüle 220130
Değerli kardeşim bu bölge de yaşanmışlık var.
El değmiş senin yapman gereken bu tür köstebek yuvaları. Bitki köklerinden kurtulman için
al sağ eline dolu çakmak araziyi baştan sona araştır..
Kendikendini geliştir arazide çalış yoruldun, ılık bir çay molası ver kendine
ne güzel allahın günahsız işle meşkuluz..
acemi olabilirsin her alanda acemilik olmazsa olmaz bu. insansan bu şart
çalış bıkmadan bul allahın izniyle

Mehmet_mehmet

Engellendi
Bunuda ekliyeyim burada bir oda buna bağlı tünel olmaya müsait. Büyük kayanda bu emare var kayanın çevresinde dolaşabilirsin başlamaya

Cann

Operatör
1541709758527.jpg sag daki iki oyma tasin toprakla paralel olan ucgene bakiyor hic dikkat ettin mi o ucgen neden soluk ve cukurlu hele onu tikla bi turku soylesin de dinliyek ...;)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kasa degil.
İscilik gozukmuyor lakin cukurun dibi neden kararmiş bunda emin olamadim.
Yarin pc den tekrar bakayim. Cepten cok net goremiyorum.

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
başka birşey bulamadınmı arazide dogal burası