sabah güneşin vurduğu tepe

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Biraz konu okuyun. Bakın bakalım insanlar nasıl sunum yapıyorlar.
Sunum kalitesine göre nasıl yorum alıyorlar?

Diğer ilk konunuz da fotosuz ve tarafınızdan takip edilmemiş.

Belki tek fotolu yeriniz bir anıt mezar.
Ama sizdeki işe sarılma ve istek zayıf görünüyor.
Rast gelsin..

Mustafa30

Yeni Üye
Biraz konu okuyun. Bakın bakalım insanlar nasıl sunum yapıyorlar.
Sunum kalitesine göre nasıl yorum alıyorlar?

Diğer ilk konunuz da fotosuz ve tarafınızdan takip edilmemiş.

Belki tek fotolu yeriniz bir anıt mezar.
Ama sizdeki işe sarılma ve istek zayıf görünüyor.
Rast gelsin..
Reis bu işin peşinde çok fazla koştum ama hep tefecilere denk geldik o yüzden artık birlerine birşeyler sormak okadar sarmıyor bnde mecburiyetimden soruyurm belki istediğimiz insana denk geliriz diye

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Reis bu işin peşinde çok fazla koştum ama hep tefecilere denk geldik o yüzden artık birlerine birşeyler sormak okadar sarmıyor bnde mecburiyetimden soruyurm belki istediğimiz insana denk geliriz diye
Bir işten soğuma sezdim ve o yüzden biraz iğneleyici ve serzenisli yorum yaptım.
Hep tefecilere denk geldiysen artik insan sarrafı olmus olman gerekir.

Oturup çay içmeden 15 dk muhabbet etmeden kimseyle bir is yapılmaz.
Içindeki sezgiler doğruyu cogu zaman biliyor olmalılar.

Metal tespitini kendin yapamıyorsan veya yapabilecek delikanlı bir arkadaşın yoksa zaten başaramazsın.

Işe sarılmak istiyorsan, 4 cepheden mumkun olduğunca resim cek. Hem yakından hem uzaktan.
Isaret varsa onları yakından, bölgeyi gösteren resimler de 4 cepheden 10-20-30-50 m doğa ne kadarına musade ediyorsa..

Bulanlar arayanlardır.
Bozma moralini, elbet vardır denk gelecek iyi birileri..

@ibrhm

Bilgili Üye
Dağın olduğu köyde sabah güneş doğduğu gibi ilk şu kafaya benzeyen yere vuruyor. Yardımcı olun lütfen
Ekli dosyayı görüntüle 272773
Sayın ustam foto yetersiz ustaların dediği gibi bir anıt mezara benziyor sadece.
Etrafta dikdörtgen ve güzel bir üçgen işareti olabilir çok dikkatli bölgeyi incele veya varsa bu gibi fotoları yükle senin açından aldığın yorumlar faydalı olur.

Mustafa30

Yeni Üye
Kaya yapisi imara musait degil.oyusden yukselti yer yarim kalmis anit mezar intibasi dogurur
Cevresini arkayuzunude bi gorek hele
Neyin kafasina gunes vuruyo ...
Kayaligin pusula yonleri nedir
Bir işten soğuma sezdim ve o yüzden biraz iğneleyici ve serzenisli yorum yaptım.

Metal tespitini kendin yapamıyorsan veya yapabilecek delikanlı bir arkadaşın yoksa zaten başaramazsın.

Işe sarılmak istiyorsan, 4 cepheden mumkun olduğunca resim cek. Hem yakından hem uzaktan.
Isaret varsa onları yakından, bölgeyi gösteren resimler de 4 cepheden 10-20-30-50 m doğa ne kadarına musade ediyorsa..

Bulanlar arayanlardır.
Resi şuan Askerdeyim ve 3 günüm kaldı bitmesine çok iyi işaretler var gidince çekip sana atsam yardımcı olurmusunuz

Bulanlar arayanlardır.
Reis şuan Askerdeyim 3 gün sonra bitecek memleket gidince sana fotoğraflar atsam yardımcı olurmusun çok iyi yerler var

Mustafa30

Yeni Üye
Sayın ustam foto yetersiz ustaların dediği gibi bir anıt mezara benziyor sadece.
Etrafta dikdörtgen ve güzel bir üçgen işareti olabilir çok dikkatli bölgeyi incele veya varsa bu gibi fotoları yükle senin açından aldığın yorumlar faydalı olur.