Sadece görsel amaçlı

Oğuzboyu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bugün piknik yapmak için gittiğimiz alan Eski yaşam alanıydı. Çocukken çok giderdik ailecek buralara ama hep piknik niyetine giderdik :) Sizlerle de paylaşmak istedim. DSC_0178.jpg

Oğuzboyu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
........

DSC_0179.jpg İlk iki resim derenin ön ve arka cephesi

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Güzel mesire alanı kardeşş. Ama genede görsel desende Bi kanın kaynamış gibi o son kayayı koymanla.)))))

Oğuzboyu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] hahah :) Kardeşim hiç sorma ya doğayı pek sever oldum bu aralar. Arkadaşlar mangal yelliyo ben Habeş maymunları gibi kayalıklarda geziniyorum :)

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Bilirim ben o ayakları bende çekiyordum.. millet naapyon deyince taşları seviyom cinslerine bakıyom. Derdim ama benim şansım. Yanımdakiler sektörden anlamayanları götürmemdi. Buişin raconu bu. Ar ge yapceksenn. Anlamayanlarla. gitcen kardeş. Mekanlara

Oğuzboyu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] Ar-ge yapmak için bilmeyenler ile gitmemin ne faydası olabilir ki bana :)

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Ar ge yapmaya yanlız.. işlem yapmaya iki kişi iyidir... Birincisi kafan bulanmadan gözlem yapıp karar verirsin.. Diğerleri çayında çorbasında olur... Mekana işlem yapcaanda ise uzunzamandır tanıdığın huyunusuyunu bilip güvendiğin sektörden anlayan birkişi yeter. Elmanın yarısı gibi düşün. tehlike anında birbirini tamamlar.. Bence öylee.. herkesin tarzı farklıdır şahsi düşüncem bu..

Oğuzboyu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] Çok güzel bir bakış açısı çünkü bende keşiflere yalnız giderim uygulamada ise gözümü arkada bırakmayacak bir arkadaşım var onunla birlikte gideriz. 2 aydır bir yerde keşif yapıyoruz girişi hala bulamadık bulsak akfil ile patlatacaz ama bulamıyoruz :)

Oğuzboyu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] Doğru söylüyorsun iki ayda apartman dikiyorlar valla :) ama iki ayda totalde 5 defa gitmişizdir :) Şüphe duyduğumuz bir kaç nokta var ama boşa kürek sallamakta istemiyoruz. İlgin için teşekkür ederim en kısa zamanda gidip mekanı detaylandıracağm