Sahaya cikarken..

adalet

Yeni Üye
Merhabalar ustalarim. Biz bizeyken birşey ogrenmek istiyorum.

Sahaya nasil cikiyorsunuz / nasil cikilmali/ ani durumlar icin kacis yada yakalanma uzerine verilecek cevaplar

Yani sahaya ilk defa yabancı bir yerde cikiyoruz diyelim bir yer var suphelendiginiz nasil yapilmali

Once gunduz mu gece mi gidilmeli cubukla mi gidilmeli yoksa dedektorle mi.yaniniza aldiklarimiz ne olmali. Farz edelim biri ihbar eder gibi oldu ne yapilmali

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ön inceleme ve bölgenin tarihi bilgileri
bölgeyi tanıyan iyi bir rehber
Geceyi tasnif etmiyorum
Kurbanım

adalet

Yeni Üye
çalışmaiçin 5 seçimyaparsak

Diyelim ki kanun çıktı aramak kazmak yasal!

Yaniniza alacağınız kuracaginiz ekibin listesinj yapin desem ne derdiniz?

Ben;
1) iz suren izci
2) eski dil bilen okuyan biri
3) tarih cografya uzmanı
4) dedektor ve cubuk isinde ustalasmis biriyle ekip kurmak isterdim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam konu sıkıntı sen olsan tekniğini tarzını anlatıp kendini ifşa ihbar tarzında yöntemlerinden bahsedermisin. Empati yap burda gayri meşru izinsiz çalışma desteklenmezz. Bence bu topa girme hiç. ofsayta düşersin.. başka konuda hertürlü sohbet edelim.. Sence birisana bu tarz sorsa define işinde.. Karşındakini hangi kurum elemanı açığımız arıyor acaba demezmisin... Bu benim şahsi görüşüm. Herkesin fikrine saygım vardır

adalet

Yeni Üye
Ustam konu sıkıntı sen olsan tekniğini tarzını anlatıp kendini ifşa ihbar tarzında yöntemlerinden bahsedermisin. Empati yap burda gayri meşru izinsiz çalışma desteklenmezz. Bence bu topa girme hiç. ofsayta düşersin.. başka konuda hertürlü sohbet edelim.. Sence birisana bu tarz sorsa define işinde.. Karşındakini hangi kurum elemanı açığımız arıyor acaba demezmisin... Bu benim şahsi görüşüm. Herkesin fikrine saygım vardır
Ustam emin ol isleri güçleri yok burda forum da aramazlar hem dusunce suçundan kimse hapis cezasi almaz hukukçuyum.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Almazdaa soruşturma geçirir ve takibe alınıp mimlenir.. Yaşanmış örnek vatandaş çoktur.. Ayrıca müze ve kültürden buraları okuyup takip edip kaçakçılığı ve kültür varlıklarına zarar vermeye özendirmek azmettirme. Suçlaması ile atfedip baş ağrısı ve zaman kaybı yaşanmaktadır... Üzgünüm ama böyle tecrübe ile sabittir. Saygılarımla

adalet

Yeni Üye
Ben c isimli vatandasi öldürmeyi dusunuyorum tck da dusundugum icin ceza almam fakat öldürmeye azmettirmek ayri mesela kanun cikti 5 kisi secin dedim yasa neden boyle düşündün diye ceza veremez azmettirmek degil bu.
Ha diger bahsettigin olayi incelemem lazim ustam