Sahte mi ? Gerçek mi ? Net çekim yorum bekliyorum

Madnet

Yeni Üye
Dönemi ve Fiyatı Nedir ki bunların

Pscyhe

Engellendi
Bunlar olmamış daha..

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
3 adet 40 nummi 2 adet 20 nummi var.
Yani 4 follis paranız var.bizans zamanında olsanız onunla 4 çuval buğday alırdınız

Bu sikkeler orjinal ama sert şekilde temizlenmiş.
Replikalari döküm tekniği ile yapılıyor.ve bakır değil beyaz döküm alaşımlı

Son düzenleme:

ÜstaD1

Bilgili Üye
Aslında her bölüme pop-up uyarı koymak lazım üyeleri bilgilendirme mesajları içeren. Bir çok kişi sikkeleri tahrip edecek sekilde temizleyip eger orjinalse mahvediyor. Birisine öğretseniz de diğer bir arkadaş bilmediği için aynı hatayı yapıyor. Konular olsa da okunmadıgı için fayda etmiyor.

Madnet

Yeni Üye
Aslında her bölüme pop-up uyarı koymak lazım üyeleri bilgilendirme mesajları içeren. Bir çok kişi sikkeleri tahrip edecek sekilde temizleyip eger orjinalse mahvediyor. Birisine öğretseniz de diğer bir arkadaş bilmediği için aynı hatayı yapıyor. Konular olsa da okunmadıgı için fayda etmiyor.
Ne diyosun adam zımparayla temizlemiş bu paraları :) gerçi ilk defa orjinale ulaşmak bi yandan da tebessüm ettirdi değerli ustların yorumlarına da teşekkür ederim

Pscyhe

Engellendi
Madnet kardesim orjinalse bile bu kadar ugrasmis olman orjinalligini bozmus.ben bu gozle bakarak daha olmamis dedim.tarihi eserde bi deger vardir o degerlerin disina cikarsa yada cikartilorsa orjinal olsa bile hic birseye yaramaz onemli olan budur.topraktan cikmis olmasi bile yapilan islemden sonrasi icin bi fayda etmez..

Turko

Uzman
mayhem gün geçmiyor ki tartışma çıkmasın örnek bir konu daha yönetim tartışma ortamına çekiliyor ne için uzman olmayan kişiler üye yada yönetici farketmez gördüğü kadar aklına yatan yorumu yapar konu sahibi Ovacık li boksör gibi sağ direk çıkarır sonra ben sinirlenirim bu sefer kimseyi korumuyorum suçlu seni ilan ediyorum , Daha önce defalarca yazdım alım satım serbest olmadıkça memleket te detay yazmayacağım diye , Bu paralar soğuk pres alaşımlı paralar presi yiyince içeriğinde ki sert maden yaprak gibi açar dış çerçevesinde tırnak oluşturur kullanım oldukça elden ele para da erime ve ufalma olur . Özetle bu orjinal mi soruları ile açılan konular siteyi trol luyor biz resimli kapak nerede mezar nerede başlıkları ile açılan konulara ağırlık verelim , orjinal lik sorgulayan konuların görüntüleme imkanı yönetim de olsun normal üyeler görmesin , dolaylı yoldan amacın dışına çıkıyoruz , müzeye yönlendirme şart. Hayırlı iftarlar. Hayırlı akşamlar. Konu detayları için çay faslına geçebiliriz.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ovacıklı boksör kim oluyor acaba bir açıklarmısınız rica etsem.? Birde benimle ilgili bir sıkıntı varsa forumda açın bir konuda şu konuyu aydınlatalım bir sıkıntısı olan arkadaşlar.Konular çok farklı yerlere çekiliyor kişileri tanımadan hakkında yorum ve özeleştiri yapamaz kimse. Konuşamıyorum herşeyi burada yazamıyorum insanı zorlamayın bazı şeyleri ortaya dökmek için.. mayhem rica ediyorum konuyu kapatmayın kimin ne sıkıntısı varsa hakkımda delikanlı bir erkek gibi yazsın buraya.Onlarıda tedavi edelim sıkıntıları neymiş öğrenelim.Şu forumdaki huzur ortamını bozanları ortaya çıkarıp eleyelimde herkezin kumaşı belli olsun.

Son düzenleme:

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ovacıklı boksör kim oluyor acaba bir açıklarmısınız rica etsem.? Birde benimle ilgili bir sıkıntı varsa forumda açın bir konuda şu konuyu aydınlatalım bir sıkıntısı olan arkadaşlar.Konular çok farklı yerlere çekiliyor kişileri tanımadan hakkında yorum ve özeleştiri yapamaz kimse. Konuşamıyorum herşeyi burada yazamıyorum insanı zorlamayın bazı şeyleri ortaya dökmek için.. mayhem rica ediyorum konuyu kapatmayın kimin ne sıkıntısı varsa hakkımda delikanlı bir erkek gibi yazsın buraya.Onlarıda tedavi edelim sıkıntıları neymiş öğrenelim.Şu forumdaki huzur ortamını bozanları ortaya çıkarıp eleyelimde herkezin kumaşı belli olsun.
ustam seni konu alan bişey yok bu mesajda sen normal bir üyemisin bu tip şeylere kafa yorma bence