Satılık define yeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deferder

Yeni Üye
Arkadaşlar sivas zarada define yeri var ama imkan olmadı için biz. Çıkaramıyoruz. Ve bundan iki noktasını biliyorum biri eski bir değirmen diğer i se mağra pirinçten yapılma bi heykel barmış o mağrada çok değerli bunlar bizi aiar o yüzden satıyoruz yerleri

ECE07

Engellendi
Ne kadar istiyorsunuz? Vade yapar mısınız? Ya da anlaşabilirsek :155: parasını malı çıkarıp sattıktan sonra ödeme yapabilir miyiz?

Son düzenleme:

ECE07

Engellendi
Arkadaşlar sivas zarada define yeri var ama imkan olmadı için biz. Çıkaramıyoruz. Ve bundan iki noktasını biliyorum biri eski bir değirmen diğer i se mağra pirinçten yapılma bi heykel barmış o mağrada çok değerli bunlar bizi aiar o yüzden satıyoruz yerleri
Yer Sahibinden mi? yoksa Müteahhitten mi?

MendereS

Bilgili Üye
bu işareti göster paranı al yalanı baya tuttu; bu arkadaş belkide buna inandığı için gerçekten böyle soruyor. siz siz olun işareti göster paranı orada vereyim yalanına inanmayın hatta böyle bir teklif yapan olursa ağzının payını verin gitsin. böyle bişey yok o üçkağıtçılar yeri öğrenmek için bu yalanı söyler, git göster aaa buranın malı alınmış deyip sıyrılır çıkar ben bilmezmiyim onları.

Ege33

Member
Varmış mış mış,miş mişle çıkılmaz bu yola nedemek imkan yok çıkartmak isteyen insan kimseye imkanımız yok demez bu konu beni çok şaşırttı

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Pardon pirinç heykeli sizmi koydunuz oraya yada koyulurken gördünüz galiba

mazefe

Yeni Üye
30 sene önce olsa tamam safları bulurdun yıl olmuş 2016 kime yediricen hangi saf alır parayla yeri neyi kandırıyorsun kimi kandırıyorsun..artık bi bitin arkadaşım yaaa inatla nesli sürdürmeye çalışıyorsunuzz...

Passha74

Member
Ah be arkadaşım ne satıyon sen pazarda meyvemi satıyon ALLAH aşkına imkan yok diye bişey yok ya yemiyor kolaya kaçıyorsun yada sen dolap osmanın soyundan geliyon yapmayın yazıktır insanlar saf değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...