sayfanızla ilgili bilgi

eskia26

Member
benim aklıma birşey düştü arkadaşlar..yazdıgım ve gönderdiğim resimleri nasıl silebilirim,bana bu konu hakkında yardım eder misiniz

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yazdığınız yazı kalır özel bir sebep yoksa siz değil yönetim kaldırır siler vs. yoksa ne anlamı var değilmi yaz değiştir ekle kaldır sil olmadı tekrar dene . Hangi konuda hangi resimde şikayetiniz vardı yazın yardımcı olalım üyler böyle bir değişiklik yapamaz ilk yüklenen ve yazılan yazıları belirli bir sürede değiştirebilir zamanı var yanlış yüklenen ve yazılanı değiştire biliyor fakat bu süre zarfında sadece 15 dakika bu süreç geçtiği taktirde yönetimdeki yetkili arkadaşlar müdahale edebilir bilginiz olsun iyi forumlar .

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
benim aklıma birşey düştü arkadaşlar..yazdıgım ve gönderdiğim resimleri nasıl silebilirim,bana bu konu hakkında yardım eder misiniz
Yoksa mekan için birimi ben geleyim ama resimleri kaldır dedi :) Siteden veya dışardan tanımadığın hiçimseye güven olmaz. İş yapmayı düşünürsen sadece güvenebildiğin dostlarınla iş yapmanı öneririm.

eskia26

Member
Yoksa mekan için birimi ben geleyim ama resimleri kaldır dedi :) Siteden veya dışardan tanımadığın hiçimseye güven olmaz. İş yapmayı düşünürsen sadece güvenebildiğin dostlarınla iş yapmanı öneririm.
yok kardeşim.benim adım abdullah dinçer...ben ALLAH tan başka kimseye güvenmem..artı hertürlü bolu halkı yada bana verilen nimette misafir perverimdir.ben çözerimm ddiyen arrkadasları misafir ederim :).sadece cogu insan burayı arıyor,resimler iyice deşifre olup yayılmasını istemedim.dedim ya 4 senedir ugras veriyorum,,artı baktım olmuyor,ki görünen nasibimde yok gibi...krokisiyle,haritasını cizerek tüm bilgileri devlete basıgıslayacağım,,ŞAKA değil ha,benim ne zaman aklım yerine gelse,define önüme geliyor,unuttuydum ne güzel aylardır ilgilenmeyi,şimdilerde yine okumadıgım blog siteler kalmadı,yardım edin dediğimde paylaşalım demek istemişimdir.ben cömert biriyim,ve benden kimseye zarar gelmez,bana zarar verilmedikçe..bide tanısmadıgımız için öyle düşünmem normal,beni bulundugum yerde bir alem ve inşaAllah ruhlar alemi bilir :) kardeşlik..gel senle açalım surayı

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yok kardeşim.benim adım abdullah dinçer...ben ALLAH tan başka kimseye güvenmem..artı hertürlü bolu halkı yada bana verilen nimette misafir perverimdir.ben çözerimm ddiyen arrkadasları misafir ederim :).sadece cogu insan burayı arıyor,resimler iyice deşifre olup yayılmasını istemedim.dedim ya 4 senedir ugras veriyorum,,artı baktım olmuyor,ki görünen nasibimde yok gibi...krokisiyle,haritasını cizerek tüm bilgileri devlete basıgıslayacağım,,ŞAKA değil ha,benim ne zaman aklım yerine gelse,define önüme geliyor,unuttuydum ne güzel aylardır ilgilenmeyi,şimdilerde yine okumadıgım blog siteler kalmadı,yardım edin dediğimde paylaşalım demek istemişimdir.ben cömert biriyim,ve benden kimseye zarar gelmez,bana zarar verilmedikçe..bide tanısmadıgımız için öyle düşünmem normal,beni bulundugum yerde bir alem ve inşaAllah ruhlar alemi bilir :) kardeşlik..gel senle açalım surayı
Sen askerliği bingöldemi yaptın kardeşim :D

eskia26

Member
Sen askerliği bingöldemi yaptın kardeşim :D
biz aslen özbek göçmeniyiz...kurtuluş savası için gelmişiz,bir daha kalmısız burda,doğustan askeriz,ölünceye kadar.askerlik mi?ankarada yaptım,konuyla ne alaka şimdi

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bir asker arkadaşımla karıştırdım. Soyisim aynı ama ismi ahmet ti sonradan hatırladım. O yüzden sormuştum. Kusura bakma.

Burak5553

Bilgili Üye
Selamu aleykum ustalar ustalarin konularini nasil gorebiliriz daha onceki programda profilde gozukuyordu simdi yok konulara nasl ulasa bilirim selametle