• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Şelale hakkında bildikleriniz.

Brtn. 74

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm ustalarım abilerim kardeşlerim.
Öncelikle burası hakkında daha önce konu acmak istemiştim ama gurbette olduğum icin resimler mevcut degildi. İnternette gezinirken başka bir define sayfasında benim ilgilenmis oldgum yerin resimlerini görünce şok oldum ve bir okadarda sevindim çünkü resimleri başkası sayesinde bula bildim.
O arkadaşımız kimse allah razı olsun ondan. 2014te cekilmis resimler.
Ben şimdi birkactane şelalenin resmini yüklycem siz değerli ustalarim merak ettiginiz tarfların resimlerini elimde oldugu kadar konuya ekleme yapıcam.

Mobilden giriyorum alıştgım icin zorluk cekmiyorum :)
Haydi Başlayalım.

Öncelikle yöre batı Karadeniz

K694Ok.jpg

Şelale

IMG_20171211_131108_849.jpg

Sizler sorun ben cevaplarım

Eski birde degirmen var deniliyordu şelalenin 100metre solunda suyun ilk dikildigi tarafa ama

Şu anda calisiyorum ama imkanım oldukca sizlere yardimci olucam sizler bana yardımcı oldugunuz kadar saygılarımla teşekkürler şimdiden. :)

Absalom

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Burada çalışma yapmak için sebebiniz nedir önce bunu anlamamız lazım. Bir işaret mi vardı? Boşluk tespiti mi yapıldı ya da cihazla mı bakıldı?

Brtn. 74

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burada çalışma yapmak için sebebiniz nedir önce bunu anlamamız lazım. Bir işaret mi vardı? Boşluk tespiti mi yapıldı ya da cihazla mı bakıldı?
Ustam bilirsin heryerin hakkında söylentiler vardır.?
Başlık ta yazmış olduğum gbi bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilir işaret muhakkak vardır detaylı araştırma yapmk gerekirse

İndiana jones1

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Şelaler insanın içini bir hoş eder çok seviyorum şelaleri bu ara çok güzel bi şelale üstat kaplumbağ arıcaksın şelalede büyük gömüsü de olur hediye gömüsüde horasan kayayı buldun yeri ptlt derim

Brtn. 74

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şelaler insanın içini bir hoş eder çok seviyorum şelaleri bu ara çok güzel bi şelale üstat kaplumbağ arıcaksın şelalede büyük gömüsü de olur hediye gömüsüde horasan kayayı buldun yeri ptlt derim
Katılıyorum ustam size.
Şu anda fazla da musait degilim olsam birbir yükleme yaparm resimleri

eski

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 . fotoda görülenler ilk fotoda yok. foto yanıltmasına güzel örnek olmuş..

İndiana jones1

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Katılıyorum ustam size.
Şu anda fazla da musait degilim olsam birbir yükleme yaparm resimleri
Üstatlar var bir işaret varsa hemen gösterirler bende çok açtım şelale konu ordan bakabilirsin benim konulara bide burdan modoratör ustalarına seslenmek istiyorum ben şelale konularını şelale sayfasına açtım gibi hatırlıyorum ama sadece bir tanesi var acaba benmi yanlış hatırlıyorum yoksa o sayfada bir problemmi var, bide arkadaşlar şelale konularını şelale sayfasında açarsa daha fevkalade olur

Brtn. 74

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstatlar var bir işaret varsa hemen gösterirler bende çok açtım şelale konu ordan bakabilirsin benim konulara bide burdan modoratör ustalarına seslenmek istiyorum ben şelale konularını şelale sayfasına açtım gibi hatırlıyorum ama sadece bir tanesi var acaba benmi yanlış hatırlıyorum yoksa o sayfada bir problemmi var, bide arkadaşlar şelale konularını şelale sayfasında açarsa daha fevkalade olur
Teşekkürler ustam bakarım

Brtn. 74

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Senelerini bilemiycem biri 2014 insan olanlari gezi yapanların paylaşımlarndan aldım

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim burada birkaç yüz ve hayvan betimlemesi gördüm. Tabi göz yanılmasıda olabilir. Birde ustalarımız baksınlar.

aa.jpg

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Buda başka açıdan görünen büyük kedi. Göz yanılması olabilir. Ustalarımızda bakınca bilgi verirler.

aa.jpg