• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Şelale yanındaki kayalarda ilginç işaretler.

Helena

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu görüntüleri küçük bir şelale kenarında çektim. 4.resmin baktığı yönde pınar ilerliyor,yorumlarınız nelerdir? Saygılar.

Ekli dosyalar

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
1545076380150.jpg biraz daha geniş açıdan foto bu içe doğru devam ediyor mu. .?

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
evet kardes yerinuz guzel ve ilginc kiymetli durumlara gebe..selale olmasi ve isaretlerin durumu dahada guzel insallah beklentinizi karsilayacak.buluntuya rastlarsiniz.kolay gelsin simdiden basarilar

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
ben ilginç olan bişey göremedim mümkünse fotoğraf üzerinde işaretler misiniz ?

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
İçe doğru devam ediyor gibi hava yağmurlu şartlar biraz zordu fazla durma şansım olmadı ama bu bölgeye tekrar gidicem inş
İnşallah şelale nin yüksek yerleri olur suyun düştüğü yerler dikkatli bakarsınız rastgele..

Efendi51

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şelalenin suyunun düştüğu yeri inceden bak, örülü taşlar arasında harç olan yerler varmı belli olur bakınca, birde şelale nin aktığı yerin tam ardında emaneti olur, inceleyin bakalım kolay gelsin

Helena

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler arkadaşlar

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ben pek bişey göremedim şelale varmış su varmış nerde ? Resimleme böyle olmaz kıymetli kardeşim. Burdaki ustalardan yardım istiyosaniz ustaları oraya götürün resimler o kadar etraflıca ve kaliteli olmalı. Hayırlı forumlar

Helena

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben pek bişey göremedim şelale varmış su varmış nerde ? Resimleme böyle olmaz kıymetli kardeşim. Burdaki ustalardan yardım istiyosaniz ustaları oraya götürün resimler o kadar etraflıca ve kaliteli olmalı. Hayırlı forumlar
Ben sizin kardeşiniz değilim konuşurken üslubunuza dikkat edin.sonuçta definecilik tas kaya falciligi değil mi hayal gücü kuramayan bir zahmet zaten yorum yapmasın.böyle çocuk azarlar gibi konuşmanız hiç hoş değil bişey bilmiyorsaniz yorum yapmazsınız olur biter.

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ben sizin kardeşiniz değilim konuşurken üslubunuza dikkat edin.sonuçta definecilik tas kaya falciligi değil mi hayal gücü kuramayan bir zahmet zaten yorum yapmasın.böyle çocuk azarlar gibi konuşmanız hiç hoş değil bişey bilmiyorsaniz yorum yapmazsınız olur biter.
Öncelikle yanlış anlaşıldığım için sizden özür diliyorum. Kardeşimi hitap şekli olarak bazen ustam bazen kardeşim şeklinde kullanıyorum. Neden böyle düşünüp alındınız anlamadım doğrusu. Kıymetli ustam burda kup kuru bi arazi veyahut sıradan bi ağacı dahi atıp soru soranlar oldu hepsine ilgiyle cevap yazdım kimseyi aşağılamak gibi bi huyum yoktur burdaki ustalar bunu iyi bilir bi kişiden böyle bişey duyamazsınız. Kendimde sevmem kibirli kimseleri. Neyse tekrar özür dilerim yazdığım tüm tavsiye ve sözleri geri alıyorum selametle kalın..

Helena

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle yanlış anlaşıldığım için sizden özür diliyorum. Kardeşimi hitap şekli olarak bazen ustam bazen kardeşim şeklinde kullanıyorum. Neden böyle düşünüp alındınız anlamadım doğrusu. Kıymetli ustam burda kup kuru bi arazi veyahut sıradan bi ağacı dahi atıp soru soranlar oldu hepsine ilgiyle cevap yazdım kimseyi aşağılamak gibi bi huyum yoktur burdaki ustalar bunu iyi bilir bi kişiden böyle bişey duyamazsınız. Kendimde sevmem kibirli kimseleri. Neyse tekrar özür dilerim yazdığım tüm tavsiye ve sözleri geri alıyorum selametle kalın..
Estağfurullah karşılıklı yanlış anlaşılma oldu diyelim siz de kusura bakmayın.
Bazen bulunduğum yerden çok uzak olunca tekrar gitme şansım zayıf olduğu için fotoğraflama yapamıyorum.ayrıca bazı fotoğraflar bölgeyi net eleveriyor.insanların tarihe ve doğaya zarar vermesinden korkuyorum yoksa herşey nasiptir. Fotoğraf şu hali ile bile çok değerli tabi bütünüyle görmüş olsanız daha detaylı bilgi verebilirsiniz bunda tereddütum yoktur. Kayada tünel işartı var fakat çalışılmış bir bölge sanırım bazı işaretler tahrip olmuş