Selam 3 harflä° musallatimi

ÇOBANBEY

Member
Selam üstadlarım bir sorum olacak. Şimdi bir arkadaşım olsa bu arkadaş başka biriyle bir bölgede kuyuda define arasa bir sonuca ulaşamasa define işinden önce başlayarak dişi bir 3 harfli bu arkadaşın peşinde olsa ..... ( cinsel amaçlı ) kuyu işinden sonra diğer kişi beyin kanaması geçirse (sebebi net değil ) bu arkadaşın kendi başına yada biriyle define işinde başarılı olması mümkünmü. Olası sağlık sorunları yaşanırmı... mış mış gibi anlattım ama gerçektir..Az biraz bende 3.5 durumları oluşturdu. Saygılar sevgiler..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hangi uç harfliymis O kuyuya indi diye cinsel ilişki isteyen..ozaman millet kuyulara dikkat etsin geleni opuyolarmis

ÇOBANBEY

Member
Selam ustalar bir sorum olacaktı. Bir arkadaşım var. Bu arkadaşa define işine başlamadan önce dişi bir 3 harfli takılmış cinsel amaçlı .daha sonra biriyle kuyuda define işine girmişler. Bir sonuca ulaşamamışlar. Daha sonra diğer arkadaş beyin kanaması geçirmiş. Şimdi bu arkadaşla define işine girilirmi sağlık yada başka konuda sıkıntı yaşanırmı saygılar. Biraz 3.5 vaziyetindeyim.. İyi akşamlar..

Son düzenleme:

Mal bulanındır

Hangi uç harfliymis O kuyuya indi diye cinsel ilişki isteyen..ozaman millet kuyulara dikkat etsin geleni opuyolarmis

ÇOBANBEY

Member
Valla ustam kuyu öncesinde olmuş. Musallatlı kişi ile defineye çıkılmaz diye forumda bir yazı okumuştum . Ayrıca iki kere açmışım konuyu sistem kabul etmedi sandım . İlgili yetkili ustama bildirilir

ÇOBANBEY

Member
Sağol üstad .. 20 yıllık dostum dostluğumuzun define işiyle alakası yok . Kendsi küçük esnaf işleri uzun zamandır bozuk kendisi bu drumu 3 harfliye bağlıyor. Ayrıca ısrar üzerine ufaktan bakım işine de başlamış benim asıl merak ettiğim. Bu arkadaşla define işi yapılırmı bir sıkıntı olurmu ..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selam üstadlarım bir sorum olacak. Şimdi bir arkadaşım olsa bu arkadaş başka biriyle bir bölgede kuyuda define arasa bir sonuca ulaşamasa define işinden önce başlayarak dişi bir 3 harfli bu arkadaşın peşinde olsa ..... ( cinsel amaçlı ) kuyu işinden sonra diğer kişi beyin kanaması geçirse (sebebi net değil ) bu arkadaşın kendi başına yada biriyle define işinde başarılı olması mümkünmü. Olası sağlık sorunları yaşanırmı... mış mış gibi anlattım ama gerçektir..Az biraz bende 3.5 durumları oluşturdu. Saygılar sevgiler..
Burayı tercüme etmen gerek .... kardeşim benim .... ben çoğunu anlayamadım...

Mal bulanındır

Sağol üstad .. 20 yıllık dostum dostluğumuzun define işiyle alakası yok . Kendsi küçük esnaf işleri uzun zamandır bozuk kendisi bu drumu 3 harfliye bağlıyor. Ayrıca ısrar üzerine ufaktan bakım işine de başlamış benim asıl merak ettiğim. Bu arkadaşla define işi yapılırmı bir sıkıntı olurmu ..
Hislerine güvenmek ten başka çare yok..adamı sen taniyon ..pimpirikliyse cesur deilse.uc harflinin.talebine ikinizde maaruz kalmayın sen baari.kurtul

ÇOBANBEY

Member
Burayı tercüme etmen gerek .... kardeşim benim .... ben çoğunu anlayamadım...
Ustam peşinde dişi bir 3 harfli olan biriyle define işinde başarı olunurmu yada sıkıntı yaşanırmı diye sormuştum .konuyu telefondan açtım. Ondan karışık olmuş olabilir

ÇOBANBEY

Member
Hislerine güvenmek ten başka çare yok..adamı sen taniyon ..pimpirikliyse cesur deilse.uc harflinin.talebine ikinizde maaruz kalmayın sen baari.kurtul
Teşekkürler üstad arkadaş gözü karadır biraz korkmaz ama işin içine 3 harfliler biraz tedirgin oluyorum. Birde arkadşın define işine girdiği kişinin sonradan beyin kanaması geçirmesi de var.