Selamaleykum değerli dostlar abilerim çözemedim bunu ne anlatılıyor burda bilen var m

Ahmedow

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu ne olabilir abilerim yorumlarınızı bekliyorum saygılar

Ekli dosyalar

Ahmedow

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Saol abi teşekkürler bekliyorum değerli ustalarımizi

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=16802]Ahmedow[/MENTION] Biraz uzak çekimde olsaydı iyi olurdu

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bunu yapan kemile söyle daha iyi calışsın

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
el kol hareketi yapmaaaaa [MENTION=16282]murat76[/MENTION]

böyle yılan olurmu her tarafı farklı

siyahcil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Iki girisi olan bir odayi isaret ediyor yilanlarin ortaya olan uzaklik farki iki girisin farkli derinliklerinde ola bilme ihtimaliyle alakali olabilir iki katli bir yapiyla karsilasmak ta muhtemel olasiliklar icinde ortadaki isaret cep telefonunda net gorunmuyor yorum sahsi hayal gucume ve kıt bilgimle ortaya cikmistir dogrulugunu idda etmiyorum kolay gelsin iyi calismalar

Ahmedow

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Saolun ustam ne yapmalıyım peki bana bir akıl verirseniz ona göre bir yol izleyeyim bu sahte mi sahte değilse kazmama değer mi varsa tılsım li mi yoksa nasıl bir yol izlemem gerekli saygılar sunarım

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ KAREDEŞİM Ahmedow HOŞGELDİN SEFA GELDİN.

DEĞERLİ KARDEŞİM BANA SORARSAN İŞARET TAMAMEN SAHTEDİR YA ORJİNALI KIRIP YAKININDA BUNU YAPTILAR YADA CANI SIKILAN BİRİLER BUNU YAPTILAR AMA YİNEDE GÜNLÜN KALMASIN DİYE BİR KAÇ SATIR YAZAYIM.

DEĞERLİ KARDEŞİM -1- VİRAJLI YOL VARSA VE BU YOL TEPEYE ÇIKİYORSA TEPEDE HARMAN GİBİ BİR YERDE TÜMÜLÜS TOPRAK YIĞMA YADA ÇAKIL YIĞMA VARSA İŞARET DOĞRUDUR.-2-İTİMAL SUYU BOL OLAN DERE BU DERE İKİNCİ VİRAJDA ÇATALLAŞİYORSA HEDEFİN BU NOKTADA, YADA NAMLI BİR KÜPRÜ VARSA BU KÜPÜRÜYÜ İKİNCİ VİRAJDAN SONRA ULAŞİYORSAN YİNE HEDEFİN DOĞRUDUR .

AMA BUNLARDAN HİÇ BİRİ YOKSA DEDİĞİM GİBİ İŞARET TAMAMEN SAHTEDİR ARAŞTIR VE BİZLERİ HABER DAR ET.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
İşaretler kesinlikle sahtedir .
Yılanlar arası renk farkı ve sağdaki yılan kayanın ana yüzüyle aynı orasını yapamamışlar. Birde detaylı incelense foto üzerinde oynayarak mı yapılmış anlaşılır ama bence gerek yok biri yada birileri size burayla ilgili ne söylerse inanmayın .Uzak durun hatta .Önce Can Güvenliği .
Hayırlı Akşamlar .

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Ortadaki yuvarlağın üstündeki çizim tamamen şaheser :244: .
Neye benzemeye çalıştığına bile benzemiyor kahkaha .

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Her iki yılana da omega süsü verilmiş durumda. [MENTION=7906]nik[/MENTION] üstadımın söylediklerine katılıyorum. Bölge incelemesi yapın olumlu olursa resimleyin bakalım. Aksi durumda inanmayın böyle işaretlere. Yılanlar kabartma olur da gözleri oyma mı olurmuş. Ayrıca kaya yapısı yumuşak kaya galiba. Bu kayaya çocuk bile işaret yapar ki işçilik çok kalitesiz. Selametle