selamin ayelkum arkadaslar yeni katildim araniza

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kazma, kürek,balta.. Allah ne vediyse dalarım diyorsun yani :) Foruma hoşgeldin. Hayırlı olsun. fotoğraftaki kaya biryerden kopmuş. bir mezar taşından, bir duvardan vs.vs. bu haliyle anlam ifade etmez. Nereden geldiğini, geldiği yerde yerde neler oldugunu görmemiz, bilmemiz gerek ki sana doğru bilgiler verelim. bu söylediklerimi araştırıp, fotoğraflayıp konuna ekle. Rast gele.

kazmakurekbalta

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20190406_182313.jpgHos bulduk usta .vallahi ne desemki dagin en yuksek yerinde eski mezarlik oldugu soylenen yerde buldum.baska fotoraflarda cekecektim ama her yer ormanlik.

Tastan

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Aramıza hoşgeldiniz sayın kürek kazma balta seyyar bir tas ne söylesek havada kalır o bölgedeki saglam yerleri bulun

kazmakurekbalta

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hos bulduk ustam o bolgede sadece goze gelen bu fotoraflar .cubuklan bosluk bulma la calisacam .olmazsa baska bolgelere yonelecem

Mckaraşeytan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim bu resimdeki balık resmini en alta sağa doğru görmüşsündür sanırımIMG_20190501_215422.jpg

Son düzenleme:

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Sanki bir kroki

kazmakurekbalta

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Simdi farketttim :) onunde de dere veya yol gibi birsey var ama cozemiyorum. .ikinci tas daha net ama cok karisik