• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Selamlar yorumlarınızı bekliyoruz

Brkmd

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili dostlar başka resim yok lütfen büyüterek bakalım gözün gördüklerini yorumlasanız benim için önemli saygılar

Ekli dosyalar

Shekiller

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim hoş geldin bu şekilde bir sonuca varamazsın resmi büyüterek bakın demişsin ama piksel çok kötü daha büyütmeden bulanık bence sen bu bölgede dikkatini çeken yerleri heryönden yakın uzak pikselli bir makine ile çek yükle formda nasıl resim çekilmesi gerektiğini anlatan konu var bak yardımcı olur iinşeallah öte yandan bu resim şu haliyle çok güzel bir manzara sadece saygılarımla

ÜstaD1

Editör
EDİTÖR
10a4e6d9-f5f0-44a2-be04-2b9284190c0e.jpg

Tek resim üzerinden çözüm yapmak imkansız, dik kayalık bir alan burası her şeye müsait çünkü su var. Su varsa medeniyet vardır, işaretlediğim yerler dik bakma imkanınız yok sanırım zaten ama su kenarında araziyi gözle güzelce tarayın, dikkat çeken yığma, kaya, ağaç, kayda değer figür ve işaret var mı bakarak net olmak kaydıyla resimleyiniz. Burada eminim bir şeyler bulacaksınız.

Brkmd

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İşaretlediğiniz yerlerde insan figürleri mevcut resimde görünmeyen fakat var olan haç işareti var benim öğrenmek istediğim görünen figürlerden nasıl bi yol izlemeye başlayalım saygılar

ÜstaD1

Editör
EDİTÖR
İşaretlediğiniz yerlerde insan figürleri mevcut resimde görünmeyen fakat var olan haç işareti var benim öğrenmek istediğim görünen figürlerden nasıl bi yol izlemeye başlayalım saygılar
İzlemeniz gereken yol hakkında gerekli yorumu yazdım, işaretler var ise güzelce detaylıca resimleyip buraya ekleyeceksiniz. İnşallah nasibiniz ise alırsınız.

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Zoom olmuyor resim dağılıyor daha net resimler daha fazla resimler gerekli.Selametle kalın.

Brkmd

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler inş kurban bayramında çekilir fotolar yüklenir

Smokin

Moderatör
Moderatör
Bu resme bakarak sadece alan güzelmiş diyebilirim . Haç vb bir işaret varsa niye çekmezsin ki ?

Daltoncuk

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Su var kayalar mezar için çok uygun yakın fotoğraflama gerekli dostum burası boş değil kesinlikle

Brkmd

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kurban bayramında fotoğraflama yapacam inşallah