• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

selamun aleykum ..gerçekten bilği sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum

osmannnn

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ve gerçekten bilği sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.
kazı yaptıgımız alanda eskiden kilise varmıs ama suan bi dıs duvarlarından baska kalıntısı yok. bir cihaz ile tarama yaptık ve bir yer tespit ettik.
daha sonra kazma işlemi başladı ilk önce kirst dediğimiz sert zemin ve duvar lı bir oda cıktı daha sonra hemen yanında bir oda çıktı. 2 hafta boyunca ugrastımız yerde cihazın öttüğu yer de degişmeler oldu . sürekli yer değişmeler oldu. sonra kazıya devam ettik 3. bir oda daha cıktı . ilk oda ile 3. oda arası mesafe 4 metre kadar . bu odalar arasında mal sureklı git gel yaptı bunun canlı sahidi oldum. cihaz bi orada otuyo biz orayı kazıyoruz sonra dınlenmek ıcın cıkıyoruz geri girdigimizde cihaz tutuyoruz baska yere geçmiş sonra orayı kazıyoruz yine yer değişiyor. durum bundan ibaret ne yapmam lazım nasıl hareket etmem lazım bilgisi olan arkadaslar abilerim lütfen yardım edin . hepinize tşk ederim:confused::confused::confused:

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Kedi veya köpek yavrusu gördünüz mü?

Amatör2

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta kimse inkar etmesinki bu define olaylarında cinler vs çok oluyor. Cinlerin yer değiştirme gibi özelliği var. Bi arkadaşının da buna benzer bi olay başına gelmişti. Bence sağlam güvenilir bu işlerden anlayan bi adamı oraya goturun derim. Yoksa sizinle aynı böyle oyun oynarlar.

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Usta kimse inkar etmesinki bu define olaylarında cinler vs çok oluyor. Cinlerin yer değiştirme gibi özelliği var. Bi arkadaşının da buna benzer bi olay başına gelmişti. Bence sağlam güvenilir bu işlerden anlayan bi adamı oraya goturun derim. Yoksa sizinle aynı böyle oyun oynarlar.
Yok kardeşim cinler toprak altında malın yerini değiştirmezler. Bunlar hikâye varsa tılsımla alakalıdır. Veya cihaz toprak ve mineral ayarında problem vardır.

beyazzadam16

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yok kardeşim cinler toprak altında malın yerini değiştirmezler. Bunlar hikâye varsa tılsımla alakalıdır. Veya cihaz toprak ve mineral ayarında problem vardır.
Kristof34 valla tamda bunu soracaktım abi leb demeden leblebiyi anladın insanların içini mi okuyon anlamadım ki korkmaya başladım senden :200:

osmannnn

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz şu kare şeklınde zemıne yerlestırılen bılgısayarlı goruntu alan cihazdan kardesım.