selamun aleykum iyi forumlar

psh

Bilgili Üye
merhaba arkadaslar,kardesler,abiler araniza istanbuldan katiliyorum acikcasi sitenize uye olmadan once rasgele buldum 5 ay once göz atayim derken ne hikmettirki her gece konularinizi incelemeye okumaya basladim sitede zaman gecirmek hosuma gidiyor herhangi bir alakam bile yok acikcasi bu islerle yalniz okuya okuya bagimli oldum sanirim herkesin emegine ve bilgisine saglik diyerek siteye üye oldum hayırlısı insallah..

Feda

Bilgili Üye
Ve aleykum selam.aramıza hosgeldiniz...

Marco

Bilgili Üye
psh Ustam Saygilar.Hosgeldiniz Ustam.Aynen dediginiz gibi Ustam, heyecanla aksam olsunda forma gireyim bakayim diye bekliyorum.Allah razi olsun Ustalarimiz hepsi birbirinden degerli insanlar.Bu hoş ortam icin bende hepsine cok tesekkur ederim.Saygilar Sevgiler

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ve aleyküm selam. Hoş geldin

timur964

konularim
@psh Ustam Saygilar.Hosgeldiniz Ustam.Aynen dediginiz gibi Ustam, heyecanla aksam olsunda forma gireyim bakayim diye bekliyorum.Allah razi olsun Ustalarimiz hepsi birbirinden degerli insanlar.Bu hoş ortam icin bende hepsine cok tesekkur ederim.Saygilar Sevgiler
hizmetgunduzde devam ediyor aralıksız

Marco

Bilgili Üye
timur964 Ustam, Saygilar Hurmetler :) Ustam gün icinde calismaktan firsat olmuyor ki, aksam cayimi aliyorum elime forma giriyorum geceye kadar takiliyorum Ustam. :) Valla bagimli olduk. Facebook Instragram bagimlilik yapiyormus diyorlar.Asil bizim bu form bagimlilil yapiyor :)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Aleyküm selam.Hosgeldin.
Hayırlısı olsun.