• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Selamun aleyküm ustalar

ylkn66

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm ustalar oluk figür bulunan taş istikametine bakıyo ne olabilir acep.

Ekli dosyalar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Resimlerdeki her yer guzel.
İsaretler ve iscilikler mevcut.
Biraz anlat bu alani bize insallah.

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim istikamete bakma taşı yokla boşluk bak.
Saygılar ve sevgiler hayatt en değerli hazine sevgidir.

dardanos

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
sayın ustam balığı gözünüze kestirdiniz galiba,
Sevgili kardeşim merhaba hayırlı akşamlar.
İş sadece balıkta değil. Evet balık figürünü ilk hiristiyanlar romanın kovuşturmaları sonucu bir birlerini tanımak için kayalara işliyorlar idi. Birde bu resmi katakomplarda görebiliriz. hiristiyanlık roma ilk dönemlerinde yasak olduğu için balık onların gizli şifresi idi. Bu işarette başka bir anlatım var evet bu işaret . çok şeyde söyleye bilir burada gizli bir ibadet yeri olabilir bir şelale olabilir yada katakomp olabilir. Ama önce konu sahibinin bu yer ile ilgili bir izahat yapması gerekli. çevrede neler var bunları söyler ise iş kolaylaşır. Bu arada sen iyimisin. Bakıyorum sende ben gibi turistlik yapıyorsun. Bir ora bir bura

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
sayın ustam balığı gözünüze kestirdiniz galiba,
Doğru bir karar o balık değil gözdür.
Değerli kardeşim kafayı yaşlar o taşa karşıya bak bir şey bulamasan taşın üstüne çık karşıysam muhakak bir emare bulursun yok bulamadın sağ tarafı bi araştır derim inşallah sağ tarafa iş kalmaz.
Saygılar ve sevgiler hayatt en değerli hazine sevgidir.

feylezof

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşim merhaba hayırlı akşamlar.
İş sadece balıkta değil. Evet balık figürünü ilk hiristiyanlar romanın kovuşturmaları sonucu bir birlerini tanımak için kayalara işliyorlar idi. Birde bu resmi katakomplarda görebiliriz. hiristiyanlık roma ilk dönemlerinde yasak olduğu için balık onların gizli şifresi idi. Bu işarette başka bir anlatım var evet bu işaret . çok şeyde söyleye bilir burada gizli bir ibadet yeri olabilir bir şelale olabilir yada katakomp olabilir. Ama önce konu sahibinin bu yer ile ilgili bir izahat yapması gerekli. çevrede neler var bunları söyler ise iş kolaylaşır. Bu arada sen iyimisin. Bakıyorum sende ben gibi turistlik yapıyorsun. Bir ora bir bura
Teşekkür ederim ustam,Allaha şükür iyiyim, inşaAllah sizde iyisinizdir.Evet biraz turistik gezi gibi,cansıkıntısından olsa gerek,ama çok yakında inşaAllah fevkalâdenin fevkinde bir "şelale" konusu açacağım ki,sanırsınız şelale değil hayvanat bahçesi, tabii ki sizi çok yoracağım.Saygılar
not:konu sahibi arkadaşımız hakkını helal eder inşaAllah

saftilki

Moderatör
Moderatör
1. resimdeki kaya resmini windows resim görütüleyicide tam ters çevir muhtemelen o kaya takla atmış ters duruyor