• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Sevgili dostlar size bir tavsiyem var...

Dadas25

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Güzel İnsan Değerli Abim Gönlü Zengin abim . Sen kolay kolay hiç birşeyi tavsiye etmezsin Yüzde yüz emin olmadığın birşey hakkında sen tavsiye ediyorsan mutlaka bu cihazın bir güzelliği vardır takipteyim haberin olsun :) :)

define-34

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
edirne 22 kardeşim sana katılıyorum. Fisher minelab ve lorenz üstüne tanımam. ha bir de deus iş görür gerisi yalandır yazıktır.

laz61

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@Kristof34 Yapım aşamasında olan bir cihaz var bizde de bakalım bittiğinde ortaya ne çıkacak. Pulse sistemin ayrımı üzerinde bir çizgi yakalama pesindeyiz. Öyle ki hem tatmin edici derinlik hem tatmin edici ayrım. Sadece altın ve gümüşe sinyal veren bir pulse..... Abi noldu şu cihaz son durum nedir inşallah iyi gelişmeler vardır eğer başarırsanız definecilik aleminde devrim olur cevabını bekliyorum.

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
@Kristof34 Yapım aşamasında olan bir cihaz var bizde de bakalım bittiğinde ortaya ne çıkacak. Pulse sistemin ayrımı üzerinde bir çizgi yakalama pesindeyiz. Öyle ki hem tatmin edici derinlik hem tatmin edici ayrım. Sadece altın ve gümüşe sinyal veren bir pulse..... Abi noldu şu cihaz son durum nedir inşallah iyi gelişmeler vardır eğer başarırsanız definecilik aleminde devrim olur cevabını bekliyorum.
Daha tamamlayamadık araya oöyle şeyler girdi ki ne sen sor ne ben söyleyeyim

laz61

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kristof34 Daha tamamlayamadık araya oöyle şeyler girdi ki ne sen sor ne ben söyleyeyim.... Hayırlısı abi allah yardımcınız olsun . Abi bir umut varmı ????