• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Sicak sicak gunduz goruntuleri.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Yigma mezarin gunduz goruntuleri bi bakip fikirlerinizi dusuncelerinizi eksik etmezsiniz sevinirim arkadaslar.

[video=youtube_share;-2QfBVOwfIQ]https://youtu.be/-2QfBVOwfIQ[/video]

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Çok dar olmuş. Kaça kadar inildi?

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Su anda 2.20 yandaki koklu kayalardan dolayi oyle oldu..simdi saga sola dogru genisletmeye cakisiyoruz toprak olan alanlardan..

_Mithra_

Moderatör
Moderatör
yığma mezar olduğu sonucuna nasıl vardınız bana gayet doğal göründü

OsiriS

Moderatör
Moderatör
_Mithra_ kardesim actigim diger konulara bakarsan yigma mezar olarak resimler var.ordan yola cikarak yogma mezar oldugunu dusunuyoruz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
OsiriS Ustam izledim... Ancak Bi sıkıntı var. O derinlikte.. Net giriş yada kapak emaresi olmalıydı.. 040..055..saniyelerdeki kaya yapısı.. Görünümü beni umutlandırdı ama tam o saniyeletdeki görüntü alanının. Üstüne. Çık arkanı çukura dön. On adım git en fazla Bi daha boşluk tespiti yap.. Emin olalım. İnşallah muaffak olursun bol nasipler selametle

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Su andaki derinlik 2.5 mt ve umutlandiracak emareler var alttaki kara gibi kayanin cevrsini acmis arkadaslar bayagi guzel bi kaya.yarina yeni goruntuler gelicek eklerim ustteki dokme gibi olan kayanin altinda kalan kaya daha sekilli ve aralarinda bi 10 cm bosluk var alan tarama ve cubuklarda kayayi ve arkasini veriyor..tahminen 1 yada 1.5 mt sonra hersey ortaya cikacak..ayrica bosluk halen devam ediyor tunel sikintimiz yok biitigi alan gen ayni yer o kadar acildigi halde halen sapma yok Mal bulanındır kardesim

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Dun gunduz alandaydim kontrol.etmem istediler Mal bulanındır gittim ölcumlerimi yaptim sapma yok hersey normal bi yerden elime kemik gecmisti onlada kontrol ettim buyuk odada 3 kapali odada 1 yatan var..zaten inilen alandan umutluyuz olmazsa arkadaslar kayayi kirarak giris yapacaklar fazla kalinlikta yok zaten toplasan 30 cm cikmaz..ama onceligi asagiya kadar inmeleri gerektigini kaya kirma isinin sonradan olacagini soyledim arkadaslara

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır kardesim haklisinda anlattigin sekildeki techizat yok malesef olsa var yaaaaa..sadece var yaaa diyorum..o kadar cok tespit varki hepsine bakar inceler malzemeleri toplar toplar giderim ama su anlik durum malesef de...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
OsiriS usta şimdi Bi fikir vereyim.. DİKKAT et akıl verme gibi anlama ve bunu yarım günde aktif hale getir. Ekonomik. Ve garanti hep lazım olcak... sürekli işine. Yarar.... Ucuz yollu usb girişli Led ışığı olan araç camerası al.. Yılan cameranın onbeş. Metrelik sadece kablosunu al... Öneren olursa yılan camera nın kendisini. Alma.. sadece kablosunu diyom... Kontrol et senin telefonuna uyumlu olsun.. Dükkanda dene bak.. Çık dükkandan abiii.bul şöyle zifir karanlık Bi mekan sistemi dene.. Netlik aydınlık vs gibi... Sona kardeş. Gel mekanına o tünel var dediğin alandan kayadan. Aç Bi delik sal içine uzun Bi çubukla yönlendir. İzle telefondan.. Walla en ekonomik ve çabuk net böyle olur. Çünkü yılan camera ların çoğu görüntü bozuk iyiside pahalı