Sikke ve heykeller

HaydutLefter

Yeni Üye
Selamın aleyküm bu nesnelerin hepsi aynı yerde bulunmuş gerçek midir acaba bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim..

Ekli dosyalar

HaydutLefter

Yeni Üye
Arkadaslar konuyu duzenleyemiyorum. Arkadaştan tekrar bildi aldım heykel mağaradan cikmis diğerleri farklı yerden..

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Selamın aleyküm bu nesnelerin hepsi aynı yerde bulunmuş gerçek midir acaba bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim..
Beyaz örtülü bir masaya koy her birini. Heykel dediğini önlü arkalı çek. Elinde olmasın resmini çektiğin obje.
Diğerini de aynı şekilde ve ek olarak dik çekip ekle.
Tek olarak bulunacak şeyler değil bunlar!!!
Neyin içerisinde bulunduğunu da ekler misin?

Son düzenleme:

Marco

Bilgili Üye
Merhabalar ustam. Sikke Birleşik Krallığa ait. Linki bıraktım.Heykelcik hakkında yorum yapamayacağım. Kıymetli @eser34 Ustamizin dediği gibi bunlar arkadaş, tanıdık gibi kişilerdeyse uzak durunuz. Uzmanı olmayan kişi bunların orijinal olup olmadığını anlayamaz. Tokat işleri de çok fazla dönüyor. Saygılar, sevgiler dilerim.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Heykelin sahte olduğu 1 kilometreden anlaşılıyor.
Belli olmaz mı usta?? Bağırıyor bırak beni, bana para verme, bu adam senin canını yakacak benden uzak dur diye. Yıllardır söyleniyor ama kimse anlamıyor!
Kendiniz bulun teneke olsun. Elalemin peyniri ile kahvaltı edilmeezz!! @HaydutLefter