sikkeler

gülbahçeli

Editör
arkadaşım paraları biraz temizleyip yakından çekseydin ne olduğunu görüp yardımcı olmaya çalışırdık ne oldukları belli olmuyor

ilovyon

Yeni Üye
Başka konularimda istekleriniz mevcuttur :)

gülbahçeli

Editör
bunlar roma paraları değerlerini bilmem araştırmak lazım cok uzun sürer intte roma coins yaz arat birçok site çıkar oralarda araştırabilirsin kolay gelsin

ilovyon

Yeni Üye
Aradım bazılarını buldum bile değerleri nedir roma paralarınin?

Marco

Bilgili Üye
ilovyon ustam, bizans, roma ve Yunan sikkeleri mevcut. Ancak bazi sikkeler birden çok atılmış, ayrıca atmış olduğunuz fotograflarda sikkelerin önü arkası karışık, hangi sikke önü hangisinin arkasi belirli degil. Sizden ricam sikkeler önlü arkali şekilde çift olarak yüklemeniz. Yeni konu açmanız gerek yoktur, bu gönderiniz altina önlü arkalı şekilde ayrı ayrı yukleyiniz ustam. Sevgiler

ilovyon

Yeni Üye
Hocam ek fotoğraf istedim bugün yarın elime geçer. Gerekli tüm bilgileri arz ederim o zaman. Benim merak ettiğim sahte olma ihtimali var mı bunların?

ilovyon

Yeni Üye
@ilovyon ustam, bizans, roma ve Yunan sikkeleri mevcut. Ancak bazi sikkeler birden çok atılmış, ayrıca atmış olduğunuz fotograflarda sikkelerin önü arkası karışık, hangi sikke önü hangisinin arkasi belirli degil. Sizden ricam sikkeler önlü arkali şekilde çift olarak yüklemeniz. Yeni konu açmanız gerek yoktur, bu gönderiniz altina önlü arkalı şekilde ayrı ayrı yukleyiniz ustam. Sevgiler
Ekli dosyayı görüntüle 248737Ekli dosyayı görüntüle 248738hocam wikipedia da bulduğum öbür sikke ingilizce bilgiler mevcuttu. ancak değeri 15 bin dolar gibi uçuk bir sayıydı.