site ve yönetici arkadaşlar..

iskenderking

Member
Gerçekten severek takip ettiğim ve bazı şeyler öğrendiğim leziz sohbetlerin yaşandığı güzel bir site burası, herkes gibi benimde atadan dededen dinlediğimiz bazı efsaneler hikayeler hep meraklandırmıştıri şurada bu varmış şu bulunmuş gibi şeyler. ve bu site gerçekten çok güzel bilgi paylaşımının olduğu bir yer. teşekkürler.
site Yöneticileri ise gerçekten duyarlı, bilgili ve yardım sever. sizleri tebrik ediyorum. selam ve saygılarımı sunarım.

Cani bebe06

Bilgili Üye
a.s .tekrar hoş geldin.dogru adresdesin..;) kardeş.eyvallah.:)

sepetkaya

Editör
Daha iyi olacaz inşallah... hoşgeldin kardeşim.

iskenderking

Member
Çok teşekkür ederim hoşbulduk arkadaşlar

MendereS

Bilgili Üye
Define sohbeti TreasureNet - The Original Treasure Hunting Website dan sonra dünyanın en iyi 2. büyük define sitesidir. bunun sebebi bizler değil siz değerli üye arkadaşların var olmasıyla alakalıdır. inşallah daha iyi olur 1. sıraya geçeriz. bu arada iltifat mesajından dolayı tşk ederiz.

Cani bebe06

Bilgili Üye
Durmak y:) ;)k yola devam.saz caz tam gaz ileri.:)

timur964

konularim
bence 2 sıra değil birinci sırada zira ben burda dost arkadaş ve kardeş edindim o sitede bunlar gerçekleşmez. katkısı olanlardan ALLAH razı olsun ......

Cani bebe06

Bilgili Üye
Timur kardeşimizn dedigi gibi 1ci sıra.Banko diyorum siz nedyosunz arkadaşlar.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Treasure net, ingilizce olması sebebiyle global erişime cevap veriyor ve bu yüzden de üye bakımından çok fazla olabilirler. Hatta konular açısından da global olması sebebiyle geniş bir yelpazesi var. Buraya kadar tamam. Ama iş bilgiye ulaşmaya gelince çok sıkıntılı bir site. Hele ki kayalarda yer alan işaretlerin okunmasına bakınca, japon ve ispanyol işaretleri dışında hiç bir işarete doğru açıklama yapılamıyor. Define sohbeti, ingilizce ana dili olan bir site olsaydı, hali hazırdaki üyeleri ile dünyanın tozunu attırırdı. Bir çoğunuzu konferanslara davet ederlerdi :). Benim fikrim biz bilgide 1 numarayız.

iskenderking

Member
Bencede 1. Sırada arkadaşlar sebeplerini saymış zaten. Bu sitede ki samimi bilgi paylaşımları gerçekten çok güzel. Menderes ustam sezarın hakkını sezara vermek gerekir. Ben bir gerçeği dile getirdim. Site ve yönetim gerçekten harikulade

Kristof34

DogacıyıZ
Çok teşekkür ederiz iyi dilekleriniz adına. Misyonumuz karsılık beklemeden yardım etmektir. Burada hergün birbirimizden bircok sey ögreniyoruz. Her dalda bilgi sahibi arkadaslar mevcut. Önemli olan memnuniyet ve hoş bir sohbet ortamı olusturmak.