Sitede problem çözülmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Abilerim daha önce açılan bir başlıktı sitede uyeler birbirine özelden mesaj gönderiyor ama bunları baska kisi veya kişiler ne hikmetse görüyor . Bunun için her hangi bir iyilestirme gelmedi ve şikayetlere cevap verilmedi sorun çözüldüyse bunun bildirilmesi ve ispatlanması gerekiyor aksi takdirde bunun için gerekli sikayetler ve reklamlar yapilmasi için çalışıcaz, hiç kimsenin kimsenin özeline dokunup madur edilmemesi için bu sart ( ki saten bu yüzden site puan kaybını yaşadı bile )

mayhem

Co Admin
Co Admin
Merhaba üyelerin nic seçimi yaparken kayıt açarken forumda ayarlar bölümünden bir çok isteğe göre seçim yapıyorlar . Fakat sizin bahsettiğiniz özelden yazilanlarsa bir kaç tane örnek verir misiniz. İlk sistem değişikliğinde buna benzer bir sorun olmuştu fakat eski üyelerin nicleriyle alakalı idi duzeltilmisti . Böyle bir durum olması kimsenin hoşuna gitmez elbette bakalim.hem sen kimsin neye çalışıyorsun ne aldın satdin ne ticareti yapıyorsun mağdur oldun .

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Abilerim daha önce açılan bir başlıktı sitede uyeler birbirine özelden mesaj gönderiyor ama bunları baska kisi veya kişiler ne hikmetse görüyor . Bunun için her hangi bir iyilestirme gelmedi ve şikayetlere cevap verilmedi sorun çözüldüyse bunun bildirilmesi ve ispatlanması gerekiyor aksi takdirde bunun için gerekli sikayetler ve reklamlar yapilmasi için çalışıcaz, hiç kimsenin kimsenin özeline dokunup madur edilmemesi için bu sart ( ki saten bu yüzden site puan kaybını yaşadı bile )
Fotoğraflayarak atar mısınız? Başkasının mesajlarını nereden görüyorsunuz?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Şampiyonlar ligine bu sene Tranbzonspor gidiyor üstad. Biz istediğimiz kadar puan kasalım şampiyon ilan edildi. Gerisi ise avaraja kalmış bir durum. İkinci olabilirsek iyidir. Gerekli gördüğün şikayeti kime yapacaksın anlamadım. Reklamı sitenin açığından faydalanıp dünya aleme duyurmaktan mı bahsediyorsun ben mi yanlış anladım? Özel dediğin şey ise sanal alemde John Biden'in oğlunun özeli yoksa burda atar gider yapmanın anlamı olmayacağını sana hatırlatmak isterim. Ayrıca bu kadar özel neyin var anlamadım? Resimleri at ve ıspatla sana 70 saat müsaade veriyorum.

atasdibi

Bilgili Üye
Define Sohbetinin AÇIĞIMI VAR ?
Buradaki konuya yönetimce cevap yazılmamış.

Tabiki köylü kardeşimden ozur dilerim mesajlari karaladim ama insalah beni anlayisla larsilacaktir
@mayhem artik sende kusura bakma
ve mümkünse bu mesajlari nasil görüp begeni yaptigini yazarsan
makbule gecer 😉

Ekli dosyalar

Detayı Kamhi Leonarda sorabilirsiniz nereden görüyorsunuz diye. Zemin bozuk arkadaş sormakta haklı değilmi :) Soran kişinin özele ne yazdığı önemli değil. Önemli olan özeller görülebiliyormu sorusu. Ya dersiniz özelleri görüyoruz ya da dersinizki özelleri göremiyoruz o zaman yukarıdaki ekran görüntüsünün nasıl oluştuğunu söylersiniz konu kapanır.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Şampiyonlar ligine bu sene Tranbzonspor gidiyor üstad. Biz istediğimiz kadar puan kasalım şampiyon ilan edildi. Gerisi ise avaraja kalmış bir durum. İkinci olabilirsek iyidir. Gerekli gördüğün şikayeti kime yapacaksın anlamadım. Reklamı sitenin açığından faydalanıp dünya aleme duyurmaktan mı bahsediyorsun ben mi yanlış anladım? Özel dediğin şey ise sanal alemde John Biden'in oğlunun özeli yoksa burda atar gider yapmanın anlamı olmayacağını sana hatırlatmak isterim. Ayrıca bu kadar özel neyin var anlamadım? Resimleri at ve ıspatla sana 70 saat müsaade veriyorum.
bu kargasalik ozelden bana yazilip sorulan bir soruyla basladi
daha dogrusu rutin olan yardim isteme talebi adi altında baslayan bir DM mesajiyla basladi
musade edersen devamını getireyim
hoş sen 70 saat sure vermissin arkadaşa
ama ben 360 saat oncesinden
senin bu sorunun cevabini zaten vermişim 😏

@mayhem cim rica etsem öneri ve sikayet kategorisine bir göz at bu durumda sende @toyalp usta aradığınız ve beklediğiniz ve görmek istediğiniz soru ve cevaplar mevcut 😊

"normal sartlarda ne olursa olsun benim hic birşekilde bir süreliğine giriş yapmamam gerekiyordu bu aralar kendi cehremle ugrasmakta ve toparlama asamasindayim
Rabbim herkese nasip eder inşallah 🤲 "
ama sorumlu benim ortaya iddiayı delilleriyle atan benim
konu orda cevap alamayan benim
ha bundan uyeler iskillenip
kendince sorulara cevap beklerken sabirisiz olanda var ...
bu durumdan faydalanip
gerek siteyi gerekse benim uzerinden karalama yaparak birseyler yapmak isteyenlerde olacaktir

burda asli yonetimin sorumluluğunu ustelenmeyip
oneri ve Şikayet bölümüne acilan
bir sikayete aciklik getirmemesi
ortaya atilan iddanin deyil bakin !!!!
soylenenin dogrulugunu ispatlamaktadir !!!!

simdi sana gelince ustam
sen bu konun muhatabi deyilsin 1....!
bir uyeyle bu sekilde konusma uslubunu hakkini sana kimse veremez ve bunada hakkin yok
bir süper moderator olarak yapacaklarinin sınırı bellidir
yillardir bu forma hizmet veren birisin ama oyle ama boyle
sevilen kitlende kan kaybi yaşama derim
bu formda cok sure veren atar yapanlar gorduk
bana Cola turkayi hatırlattin 😁
oda yok belliki kapagi acildi gazi kacti püf oldu her neyse baskan

yaklaşım daha iyimser olabilirdi
niyet anlasilana dek
daha sonra
top yekûn ne gerekiyorsa yapilirdi inan gerek yok boyle şeylere ...

bu aksam da inanin konuyu tesadufen gördüm
zamanim olmadigi halde giriş yapıp konuya aciklik getirmek istedim
herkese iyi fornlar dilerim Kamhi Leonard 🌹

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Merhaba üyelerin nic seçimi yaparken kayıt açarken forumda ayarlar bölümünden bir çok isteğe göre seçim yapıyorlar . Fakat sizin bahsettiğiniz özelden yazilanlarsa bir kaç tane örnek verir misiniz. İlk sistem değişikliğinde buna benzer bir sorun olmuştu fakat eski üyelerin nicleriyle alakalı idi duzeltilmisti . Böyle bir durum olması kimsenin hoşuna gitmez elbette bakalim.hem sen kimsin neye çalışıyorsun ne aldın satdin ne ticareti yapıyorsun mağdur oldun .
Benim ozelimde sende begeni yapmissin 😁

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Seni samimi buladigimi soylersem bana kizabilirsin aksi taktirde Çalışacağız derken 🤔

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Üye arkadaş şikayetini belirtmiş , yönetici arkadaşlarda yardımcı olup yol göstermek yerine neler yazıp çizmiş .
Kamhinin konusuna neden cevap yazmadınız ? Neden açıklama yok ? İnsanların DM konuşmasını izlemek veya dinlemek , yatak odasına kamera koymak gibidir .Birgün sizinde başınıza gelir yapmayın .

Koray Kor

Admin
Administrator
Merhaba,

Davet etmediğiniz sürece kimse kimsenin mesajını göremez bunu daha önce defalarca açıkladık.

Ek olarak: Profil sayfasına yazdığınız mesajla özel mesajı birbirine karıştırmayın lütfen.

Ledun

Bilgili Üye
Davet etmediğiniz sürece kimse kimsenin mesajını göremez bunu daha önce defalarca açıkladık.

Ek olarak: Profil sayfasına yazdığınız mesajla özel mesajı birbirine karıştırmayın lütfen.
Merhabalar,
Gorsele göre profil mesaj değil
DM mesaj yazıyor.

Profil mesajı hiç kullanmadım.
Profil mesajda da DM yazıyorsa bilgim yok.

İlgili arkadaşlar da kontrol etsin. Profil Mesajda yazistilarsa şikayete hakları yok, zira PROFILDEKI MESAJ herkese açıktır.

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Kardeşler bakın atar matar bunlar ergen lafları ha yaşınız ergenler ile ayni ise sözüm yok nasihat eder geceriz yok büyükse size yakisdiramaz ikaz ederiz burda ne rant peşindeyiz nede ilgi cekmek bu konu daha önce açılmıştı kac kez baktim görememiştim ilgililerden bir cevap sonrada arkadasimizin yukarda cevapladigi gibi cevap verilmis konu üstüne konular yardimlar gelince asagilara inmiş bizde fark edememisiz buda bizim kusurumuzdur inkar etmeyiz , lakin daha usluplu hani derler ya ( yaşının adami ol ) dusturunca soylenirse daha hos olur simdiden bütün yetkili kardeslerimizden ve arkadaslarimizdan özür dileriz , amacımız böylesine insanlara yardımcı olan ve karsiliksiz kisilere bilgileriyle fayda saglamaya calisan bir siteyi tenkit etmek degil varsa farklı durumlar uyarmak ve gereğini yapmaktir simdiden tekrardan tesekkur ediyorum Rabbim razı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...