sizce bu doğal mı. bunun nasıl çıkarabilirim

çömez1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstatlarim tatilde memelkette bu taşa denk geldim guksekligi 1.40 falandir belki altinda sıkişmıs bu taş sanki elle konulmuş. birde bu tasin ustunde sacak var sanki iki tane çıkınti

Ekli dosyalar

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Usta denemek lazım o taşı oradan dikkatlice sıkıntı yaşamadan sökmek gerekecek, sanki üstteki çıkıntıda figür gibi duruyor.
Ayrıca geniş açılı fotosu var ise atarsan iyi olur.

çömez1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bi sopa verdi elimde cok den3dim ama cikmaz kazmak gerek yada icindeki tası parcalamak gerek

çömez1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
baska resim yok. eger degecek birseyse ben bunun için taa 1500 km yol gidicem.

çömez1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
başka resim çekmedim. yazdigim gibi 1 40 a 1 50 m vardir tas taşin bir tarafi şekilsiz bir sekilde ustten oyuk ve fotigrafta gosterdigim gibi iki tane çıkintisi var bitanesi saçak gibi bitaneside ustunde onun ustunde ve tam egilip bakmadan orda boşluk oldugu gorunmuyor . resimde ne goruyorsan o sizce doğal mi

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Varsa oralarda bir yakının sırdaşın bir güzel fotolayıp dönsün sana her yerini, 1500 km yol gidilmez.

çömez1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta o bolgede onlarca isaret var . sana gondermem mumkunmu bilmiyorum o cevrede 5 tane isratei ben gordum benim bilmediklerimde var zaten eski yerlesim yeri sur izleri duruyor hala. ve bu tasa yakin bi 200 metre derenin diger tarafinda bir tasin icini acmislar . bölge cok zengin

epy

Super Moderator
Süper Moderatör
Birinci fotodaki kesimli yüzün görülmesi araştırma için yeterli.çevrenin detaylı fotoları yorum getirir.

çömez1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaş bu konuyla ilgili hic bilgisi olan yokmu boyle bi yerden biŕşey çıkma ihtimali var mı