Sizce bu kayadaki işaret nedir yorunlarınız benim için değerli

Manlnwhite

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_4600.JPG

Selamlar arkadaşlar.Formunuza yeni üye oldum.Öncelikle belirtmek isterim formda gayet güzel ve seviyeli arkadaşlıklar mevcut.Ben doğa gezileri yapmayı seven birisiyim.Geçenlerde bu şekilde ağaç dalları altında kalmış bir kaya gördüm ağaçları temizledim fotoğrafını çektim.Pek araştırma yapmadan direk olark buradaki konusunda tecrübeli arkadaşlara bir fikir danışmak istedim.
Değerli yorumlarınızı beklerim..

timur964

konularim
Süper Moderatör
bu güzellik neden bir foto anlamadım

cinahmet

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin aramıza,
lakin böyle bir kaya var ce bu şekilde korunaklı sapasağlam kalmışsa kendisi başlıbaşına bir define zaten. Fazla inandırıcı değil kusura bakma kardeş

Yörük ali

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sen şu cizgiyi söyle bende sana ne olduğunu söyliyim

Ekli dosyalar

zaz12

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aslında bu işaret zaferın ve kutsallığın sembölüdür.Ordaki yılan herseyın anlatıyor.yalnız bu fotoğraf işaretın oldugu kaya çevresini ve sağ sol dan foto yüklediniz zaman size daha yardımcı olabiliriz.Taş 3 adet mezarı sembol ediyor.Tuzaklı var olan mezarlar.Güncel foto yükler misiniz ? böyle bir işaret sağlam kalması düşündürücü inandırıcı gelmiyor.

Yörük ali

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O sembolün sahibini kabak gibi oraya gömmezler

degirmenci

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kartalın baktığı yer patlamış

Manlnwhite

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle yorumlarınız için teşşekür ederim.Fotoğraf neden bukadar kötü çıktı anlamadım 14mp kamerayla çektim fakat buraya yükleyince bu hali aldı.Önümüzdeki hafta buraya tekrar gideceğim çevresini fotoğraflarım.
Elimde başka resimlerde mevcut fakat bu bölgeye ait değil.Şunu belirtmek istiyorum inanın fake fotoğraf internetten bulma ıvır zıvırlarla siİzin değerli zamanınızı çalma çabasında değilim.

Ekli dosyalar

sepetkaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
kardes hosgeldin aramiza... oncelikle tek foto atman formunun en onemli eksigi...fotolari etraflica cek.. kayanin her cepheden teferruatli olsun. bana nedense pek orjinal figur gelmedi... ustu agaclarlada kapli olsa gun yuzu gormemiste olsa eski medeniyetlerden gunumuze bukadar ince bir isciligin kalacagina ihtimal vermiyorum... baska yerlerimde var demissin.Sen burayi bir aydinlat bakalim yada ayri bir konuda acabilirsin... sansin bol olsun...

Manlnwhite

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çizgi objektif ten kaynaklı oluştu tahminim.ama fotoğraf fake değil bilginiz olsun objeyi daha yakından çekip gönderdiğimde bakablirseniz.