• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Sizce daha inmelimiyim

akgenç

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20170608_194928.png
Bu gün başladım kazıya. Dediğim çakmak gaz tüpü daha kuvvetli sinyal veriyor. 2.5 metre oldu indiğim. Daha da aşşagıda olma ihtimali varmıdır. Teşekkür ederin.

akgenç

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Toprak başta çok şertdi.derinleştikçe yumuşadı ve kömürümsü yumuşak taşlar çıkıyor.

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=16060]akgenç[/MENTION] senin bu konuyla alakalı daha önceki konunun adı neydi ona 1 bakaydık .. ona göre 1 şeyler söyleseydik ...

ben şahsım adıma bu konuna yabancıyım ....

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Kardesim ben sakul kullaniyorum..egerki senin sistem dogru calisiyorsa birazdaha genis acmalisin.tam noktayi kacirabilirsin...

BeterAşkBöceği

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykümmm ağa, kolay gelsin.
Ustalar varken bana laf düşmez ama, devam etmeden önce çalıştığın yeri dışa çık dairesel çevresine bi bak elindeki icat ile. Belki sağa sola geriye filan kayma yapmışsındır. Eminsen biraz daha yardır, yani devam et bence.
Ne demiş atalarımız ; azimle ıkınan mermeri deler 😁😁😁

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@akgenç

hoş geldin
paylaşımın hayırlı olsun

usta, bu alandaki çalışma sebebini bilseydik
hangi işaret vardı,
diğer taraftan gazlı çubuk kulllanmışsınız
derinlik ölçümü de alabilirdiniz

selametle

akgenç

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razıolsun yorumlariniz icin. İşaret doğru yerde inicez bakalım birazdaha :)

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kazı gibi kelimeler kullanmayın lütfen...

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
orda arkadası cekecegine arazi yapısını cevresini ve içerinin toprak yapısını cekseydin daha iyi olurdu

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
@akgenç merhaba . Hiç bir açıklama yapmamışınız sadece daha inmeli miyim ?''ama nereye iniyosunuz bu şekilde gelen görüşler konuyu eski konuya tekrar bağlamış görülen.Çakmak gazı tüpü konusu da başka yerlere kaymış dağılmış gitmiş .Eğer gerçekten burda insanlardan görüşlerini almak istiyorsanız önce bu konuyu detaylandırın .
Sonrada çakmak gazı tüpü olayını eğer gerçekten insanlara bir katkıda bulunmak istiyorsanız o açmış olduğunuz konuyu bir sonuca bağlamanız ve buralara gelip bu yorumları okuyan arkadaşlarımızada bir katkıda bulunmuş olursunuz. Sizden isteğim budur, ben ilk defa sizden duydum denemek uygulamak yeni şeyler icat etmek güzel şeyler bunlar .Ama siz sanki biraz tedirgin gibisiniz.Bence rahatlayın biraz ..
Çalışma yerinizide bizimle paylaşabilirsiniz .Güzel bir konu olur hatta .Ama şu haliyle bir şey söylemek ne kadar doğru olur siz düşünün yani ..

Ekli dosyalar

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Daha derine ineceksende dikkat et toprak kayıp altında kalmayasın

akgenç

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
haklısıınz teşekkür ederim

SelçuK

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
daha önce ellenmemiş toprak giibi görünüyor sen daha iyi bilirsin o toprak kazılıp tekrar kapatılmış toprakmı fotosunu at bi görelim

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
daha önce ellenmemiş toprak giibi görünüyor sen daha iyi bilirsin o toprak kazılıp tekrar kapatılmış toprakmı fotosunu at bi görelim

abi nerelerdesin göremiyoruz seni sureyi işi malzemeleri toplamaktan bizleri unuttun sanki :) :) :)